Vii vibrokompressioonimassaaži abil oma figuur ideaalini: vipMedicumis pakutav Endospheres protseduur turgutab ja tervendab organismi

Endospheres'i protseduuri tegemisel kasutatakse 55 silikoonkuulist koosnevat rullseadet, mis tekitavad madalsageduslikke mehaanilisi vibratsioone.Foto: Shutterstock

Endospheres teraapia on terves maailmas tuntud aparaatne protseduur, kus rullseadme abil parandatakse nii figuuri kui nahatekstuuri. Kuid see sobib väga hästi ka sportlastele, kes saavad protseduuri abil oma treeningute mõju suurendada. VipMedicumis leiab Eesti ainsad spetsialistid, kes teevad just sportlastele mõeldud Endosphere protseduuri. Mõned neid on ka justnimelt Endospheres sertifitseeritud treenerid. Miks võiks inimesed teraapiasse tee leida?

Vipmedicumi esteetilise meditsiini kliinik pakub väga meeldivat ja naudingut pakkuvat Endospheres® protseduuri, mis on ülemaailmselt tunnustatud ja aktsepteeritud näo- ja kehahooldus. Protseduuri tegemisel kasutatakse 55 silikoonkuulist koosnevat rullseadet, mis tekitavad madalsageduslikke mehaanilisi vibratsioone.

Protseduuri käigus pinguldatakse ja toniseeritakse lihaseid ja kudesid, mis omakorda silub ja parandab naha struktuuri. Seansi ajal tekitatavate vibratsioonide abil taastatakse esmalt kudede normaalne seisund ja mikrotsirkulatsioon ning hilisemates etappides avaldatakse organismile taastavat ja tervendavat mõju. 

Protseduur sobib kõigile nahatüüpidele

See on Itaalia inseneri Gianluca Cavaletti ja fleboloog Pier Antonio Pacci arendatud tehnoloogia, mis oli esialgu mõeldud professionaalsetele sportlastele. Protseduuri eesmärgiks oli pakkuda intensiivset massaaži, mille mõju ületab manuaalmassaaži.

Mõne aja pärast hakati seda protseduuri pakkuma ka n-ö tavainimestele, kel on soov vabaneda tselluliidist, korrigeerida oma kehajooni, vabaneda rasvaladestustest või tegeleda pärast rasedust venitusarmide eemaldamisega ja lõtvunud lihaste pingutamisega.

Endospheres’i protseduur sobib hästi ka jalatursete, lümfi- ja veenikinnisuse, valude ja pideva väsimuse leevendamiseks.

Tegemist on meeldiva protseduuriga, mille mõju on märgatav juba pärast esimest seanssi. Teraapia sobib kõigile nahatüüpidele; kuna seansi käigus ei vigastata ega venitata nahka või veresooni, on see hästi talutav ka õhukese ja tundliku naha korral.

Endospheres’i protseduuril võivad käia isegi veenilaienditega inimesed. Vältida tasub seda protseduuri siiski tromboflebiidi diagnoosiga või väga õhukeste veenidega inimestel, et mitte tekitada asjatuid probleeme.

Teraapia sobib kõigile nahatüüpidele; kuna seansi käigus ei vigastata ega venitata nahka või veresooni, on see hästi talutav ka õhukese ja tundliku naha korral.Foto: Shutterstock

Teraapiat võib võrrelda tugeva füüsilise treeninguga

Tegemist on tõhusa ja kiire protseduuriga, mis ei nõua kliendilt mingisugust ettevalmistust ega taastumisaega.

Iga Endospheres’i seanssi võib võrrelda tugeva füüsilise tegevusega. Vahe seisneb ainult sellest, et protseduuri ajal ei pea klient higistama ega hingeldama – keha kaotab kaalu ja võtab ilusa kuju ilma tema aktiivse osaluseta. Seadme tekitatav vibratsioon mõjub keha sügavamatesse kihtidesse – ebareaalne on näiteks selja, puusade ja tuhara sügavaid lihaseid käsitsi nii põhjalikult töödelda.

Pärast protseduuri täituvad kehakoed hapnikuga ja klient tunneb end suurepäraselt.

Väga hea taastusravi meetod

Protseduuri viib läbi spetsialist, kes kontrollib protseduuri ajal pidevalt rullikute vibratsiooni kiirust ja survet. Tänu sellele saab kõik vajalikud tsoonid läbi töötada. Spetsialist oskab ka öelda, millised kohad vajavad rohkem tähelepanu.

Nagu öeldud, kasutatakse seadet laialdaselt spordimeditsiinis, kus sel on oluline roll keha taastumisel pärast füüsilist koormust. Lisaks on sellega väga hea teha spordimassaaži, samuti aitab see meetod valmistuda erinevateks operatsioonideks ning hiljem neist taastuda. 

Endospheres® tekitab meeldiva tunde ja ei kahjusta nahka. Kogu keha läbitöötamisele kulub poolteist tundi, kuid võimalik on valida eraldi välja probleemsed tsoonid, mis muret tekitavad, näiteks selg või jalad.

Kliinilised vaatlused on kinnitanud, et Endospheres on tõhus ja usaldusväärne meetod tselluliidi, kehva venoosse vereringe, vedelikupeetuse ja lihaspinge korral.

Kui soovid Endospheres teraapia abil oma organismi tervendada, siis võta ühendust vipMedicumi spetsialistidega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.