BENU Terviseblogi

BENU beebipakk tuleb uue hooga ning kolib veebiapteeki

Pakis sisalduvad tooted on hoolsalt valitud ema ja lapse heaolu ning vajadusi silmas pidades.Allikas: BENU

Alates detsembrist on BENU apteegis tagasi beebipakk, mis varasemalt palju positiivset vastukaja on saanud. Nüüd aga kolib beebipakk veebiapteeki ning on läbinud uuenduskuuri ka sisu poolest.

Beebipakist leiab palju vajalikku nii emale kui lapsele

Ostja saab beebipaki oma tellimusele ise lisada, kui BENU veebiapteegist soetatakse vähemalt 30 euro eest ema ja lapse kategooriasse kuuluvaid tooteid. Kategooria tooted on veebiapteegis teistest eristatud spetsiaalse märgistusega, tänu millele saab olla kindel, et beebipakk tellimusele lisandub. 

Paki sisu on hoolsalt valitud ema ja lapse heaolu ning vajadusi silmas pidades ja tooted on pakitud mugavasse kangast kotti, millel on ka koht lapse nime kirjutamiseks — nii saab kotike pikema eluea näiteks sussikotina. Kõik BENU beebipakki kuuluvad tooted pole veebiapteegis müügil, vaid on komplekteeritud just spetsiaalselt beebipaki jaoks.

Palju uusi tooteid

Uuenenud beebipakk sisaldab järgmisi tooteid:

  1. Bio-Oil nahahooldusõli

Venitusarmid on raseduse puhul küll paratamatus, kuid õnneks leidub nende jaoks spetsiaalseid nahahooldusvahendeid. Bio-Oil on spetsiaalne õli, mida soovitatakse kasutada just selleks, et vähendada armide ja venitusarmide nähtavust ning ühtlustada nahatooni. Testri abil saad nahahooldusõli oma nahal ise testida ja selle heades omadustes veenduda.

  1. Genki! mähkmed

Kas tead seda tunnet, kui ostad suure paki mähkmeid, ent siis selgub, et need ikkagi ei vasta sinu nõudmistele? BENU beebipakist leiab ka Genki! kvaliteetsete mähkmete proovipaki — nii saad veenduda, kuidas mähkmed sinu beebile sobivad ning kas oled leidnud uue suure lemmiku.

  1. Kuu kleebised

Armsad kleebised on ideaalsed, märkimaks kauaoodatud beebi esimest 12 elukuud. Kleebiseid saab kasutada nii kodu dekoreerimiseks kui ka näiteks igakuise minisünnipäeva fotosessiooni ajal.

  1. D-vitamiini tilgad 400IU

D-vitamiini ehk päikesevitamiini vajalikkuses ei kahtle keegi, seda eriti just talvisel ja pimedal ajal. Luude arenguks ja immuunsüsteemi toimimiseks vajab väikest annust ka beebi: soovituslik kogus on üks tilk D-vitamiini päevas.

  1. Sudocrem kreem

Mähkmelööve ei hüüa tulles! Tõhus Sudocrem kreem on mõeldud just mähkmelööbe ning hõõrdumisega seotud nahatraumade ennetamiseks ja raviks.

  1. LIVSANE vatitikud beebidele

Tavaliste vatitikkude kasutamine kõrvade ja nina puhastamiseks pole vastsündinute puhul soovitatav. Spetsiaalselt beebidele mõeldud pehmete vatitikkude otsal on turvalisuse piirang, mis kaitseb tema õrna nina ja kõrvu ning ei lase tikul sügavamale minna.

  1. LIVSANE ninasprei beebidele

Nohu tekib beebidel üsna sageli ning õnneks leidub sobivaid vahendeid, kuidas seda leevendada. LIVSANE mereveelahus puhastab ja niisutab nina limaskesta, et beebil oleks kergem hingata.

  1. Kangast kott

Beebipaki kotti on nii mugav kanda kui ka hiljem taaskasutada. Selleks on kotil spetsiaalne koht, kuhu märkida lapse nimi — nii leiab see kasutust näiteks sussikotina.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.