Fotod: BENU korraldas tublidele praktikantidele ja juhendajatele tänuürituse

BENU soovis tublisid praktikante ja laia kogemustepagasiga juhendajaid eriliselt meeles pidada ning korraldas sel aastal apteekritele toreda tänuürituse.Foto: BENU

Praktika on iga noore apteekri jaoks väga oluline samm ning ühtlasi esimene kokkupuutepunkt inimestega, kes tervisemuredega apteeki pöörduvad. Kuivõrd apteeker on tervishoiusüsteemi asendamatu liige, on ülioluline, et kõik alustavad spetsialistid omandaksid vajalikud oskused asjatundlike juhendajate käe all – just selliseid inimesi leidub BENU apteekides hulganisti. Hiljuti said BENU apteekide praktikandid ja juhendajad kokku erilisel tänuüritusel, kus ühiselt meeldivat aega veedeti.

Võimalus uute kolleegidega tutvumiseks

Savi voolimine pakkus osalejatele palju rõõmu. Foto: BENU

BENU soovis tublisid praktikante ja laia kogemustepagasiga juhendajaid eriliselt meeles pidada ning korraldas sel aastal apteekritele toreda tänuürituse. Sündmus toimus Kadrioru Savitoas, kus sai üheskoos proovida savi meisterdamist ning veeta lõbusalt aega. Seejärel suunduti Rudolf restorani, kus praktikante ja juhendajaid pidulikult tänati.

Värbaja Alla Zabellevitsi sõnul oli BENU apteekides sel aastal praktikante kokku viis, kes kõik osalesid ka tänuüritusel. “Ka kõik juhendajad said tööandjalt erilised kingitused,” sõnas ta. Lisaks apteekritele ja värbajatele osalesid üritusel ka Tamro Eesti juht Tanel Kuusmann ja HR juht Marge Roosi.

Kingitused ootasid üritusel nii praktika juhendajaid kui ka praktikante. Foto: BENU

Kõik praktikandid jäävad apteeki tööle

Värbaja sõnul on ühisüritustel väga oluline roll, kuna sellega väärtustatakse oluliste töötajate panust ning antakse võimalus ka praktikantidele uute kolleegidega tutvumiseks. “Meie arvates on see üritus tõesti väga tähtis. Juhendajad teevad väga suurt tööd ja panustavad Eesti haridusse, õpetavad ja suunavad uusi eriala töötajaid,” kinnitas Alla.

Eriti rõõmustav on fakt, et kõik viis tubli praktikanti jäävad praktika lõppedes BENU apteekidesse ka päriselt tööle. Varem apteekrina töötanud Alla sõnul on järelkasv väga olulise tähtsusega, kuna apteekritel on ühiskonnas täita väga oluline roll.

Alla sõnul on väga oluline, et apteekrid saaksid pühendada aega ka enesetäiendamisele ja koolitustele.Foto: Egert Kamenik

“Meie eriala on väga tähtis, kuna enamasti pöördub inimene esimesena ikka apteeki ehk erialatöötaja juurde. Tublid praktikandid saavad väga hea kogemuse ja juhendajad saavad neid selles aidata.”

Tublisid osalejaid kostitati kohapeal ja hiljem restoranis hea ja paremaga. Foto: BENU

Seega on väga oluline leida võimalusi, kuidas töötajaid meeles pidada ja hindamatu panuse eest tänada. “Me oleme kindlasti neile kõigile väga tänulikud ja see üritus on väike osa, kuidas me saame neid tänada,” rääkis Alla. Alustavatele apteekritele soovib Alla kogu südamest jõudu ja palju edu. “Olete väga tublid ning suur aitäh, et olete osa BENUst. Soovime teile lõputut edu ja jätkuvat arengut!”

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.