BENU Terviseblogi

Mai on pühendatud naiste tervisele: osale loosis ja võida tervisepakett

Naiste tervisekampaanias osalemine on väga lihtne: ostes maikuu jooksul BENU apteekidest või veebiapteegist vähemalt 30€ eest mitteravimeid ja registreerides oma ostutšeki, osaledki naiste tervisepaketi ja Eucerini kinkekottide loosis.Foto: Shutterstock

Maikuus keskendub BENU naiste tervisele ja selle väärtustamisele. Sel puhul loositakse kõikide kampaanias osalejate vahel välja Qvalitas Arstikeskuse naiste tervisepakett ja kinkekotid Eucerini toodetega. Millest kampaania peaauhind ehk naiste tervisepakett täpsemalt koosneb ning kuidas loosis osaleda, räägime kohe lähemalt.

Tervist tuleb regulaarselt kontrollida

Põhjalik naiste tervisepakett on väljatöötatud Qvalitas Arstikeskuse poolt ning koosneb eri uuringutest, mis annavad parima võimaliku ülevaate naise tervisest. Qvalitas Arstikeskuse esmatasandi- ja digimeditsiini juhtiva arsti dr Andreas Abeli sõnul algavad paljud haigused märkamatult ning annavad endast märku alles komplikatsioonide tekkimisel. Just seetõttu on kõigil inimestel mõistlik regulaarselt oma tervist kontrollida.

“Erinevates eluetappides toimuvad naise organismis näiteks hormonaalsed muutused, mis muudavad riske südamehaiguste või ka teatud kasvajate kujunemiseks. Eestis toimuvad riiklikul tasandil rinna- ja emakakaelavähi sõeluuringud, kuid lisaks neile tasub kindlasti pöörata tähelepanu ka teiste sagedasemate ja olulisemate haiguste ennetamisele,” rääkis dr Abel.

Õigeaegse sekkumisega saab tema sõnul vältida näiteks raskete südamehaiguste, luuhõrenemise ja palju muu väljaarenemist. Just seetõttu sai Qvalitase poolt loodud naiste tervisepakett, mis hõlmab  endas olulisemaid analüüse, tuvastamaks terviseprobleeme, mis naistel võivad esineda.

“Muu hulgas hindame näiteks organismi rauavarusid ja hemoglobiini, D-vitamiini ja foolhappe taset. Vaatame üle ka neerude ja kilpnäärme funktsiooni ning hindame südamehaiguste ja diabeedi riske,” rääkis ta.

Lisaks vereanalüüsidele vaadatakse paketi käigus kõhu- ja vaagnapiirkonna siseelundeid ultraheliuuringuga. “Analüüside ning uuringute puhul on alati mõistlik nende tulemusi koos arstiga arutada ning seega kuulub tervisepaketi sisse naise enda valikul konsultatsioon arstiga kas kohapeal kliinikus või kaugvastuvõtul Qvalitase Digikliiniku kaudu,” lisas dr Abel.

Lisaks sellele on naiste tervisepakett väga kasulik ja suurepärane kingitus ning sobib hästi igas vanuses naisele. “Uuringute ja konsultatsioonide toimumise aja saab tervisepaketis osaleja juba ise Qvalitasega kokku leppida vastavalt oma eelistustele,” ütles ta.

Osalemine on väga lihtne

Naiste tervisekampaanias osalemine on väga lihtne: ostes maikuu jooksul BENU apteekidest või veebiapteegist vähemalt 30€ eest mitteravimeid ja registreerides oma ostutšeki, osaledki naiste tervisepaketi ja Eucerini kinkekottide loosis.

Et ka igal mehel on oma lähedane naine – ema, õde, kaaslane, tädi, sõbranna –, kelle tervis talle korda läheb, on loosis oodatud osalema ka mehed, kuna kingitust saab lihtsalt edasi kinkida.

Loe kampaania kohta lähemalt ja registreeri oma ostutšekk siin!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.