BENU Terviseblogi

Menu pole vaibunud: BENU veebiapteek tõi igatsetud beebipaki tagasi

Pakis sisalduvad tooted on hoolsalt valitud ema ja lapse heaolu ning vajadusi silmas pidades.Allikas: BENU

Aasta tagasi avati BENU veebiapteegi leheküljel live chat’i ehk kliendi ja apteekri vaheline nõustamisteenus. Väga kiiresti sai kõigile asjaosalistele selgeks, et suur hulk inimesi soovis vastust just ühele küsimusele: millal beebipakk ometi naaseb? Nüüd otsustas BENU apteek klientidele vastu tulla ning tõi beebipaki klientide rõõmuks veelgi paremal kujul tagasi.

Klientide huvi on endiselt suur

BENU veebiapteegi omaniku Inge Meseki sõnul on BENU apteek Eestis ainus, kes vastsündinutele kingitust pakub ning see on kindlasti üks põhjusi, miks huvi beebipaki vastu nii suur on.

“Alates eelmise aasta detsembri keskpaigast on beebipakid meie veebiapteegis saadaval ning meil on suur rõõm selle üle, et need on niivõrd lühikese aja jooksul meie klientide seas väga populaarseks osutunud,” rõõmustas ta.

Viimati olid beebipakid BENU apteegis saadaval poolteist aastat tagasi. Kuna klientide küsimuste laviin ei näidanud vaibumise märke, asuti otsima lahendusi, kuidas klientidele parimal võimalikul moel vastu tulla. Nii ongi suurimaks muudatuseks beebipaki kolimine tavaapteekidest veebiapteeki. 

“Nii saame pakkuda kõigile oma klientidele üle Eesti võrdseid võimalusi,” selgitas Mesek. Samuti on veebiapteegist tellimine mugavam: kõik vajaliku saab tellida kodust lahkumata, seda enam et koroonaviiruse pandeemia pole kuhugi kadunud ning ebavajalikke kontakte tuleks igal võimalusel vältida.

Veebiapteegi kaudu tehtud tellimuste puhul saab kauba kättesaamise viisina valida lisaks tavaapteegile ka pakiautomaadi või kliendi poolt valitud aadressile toomise kulleri vahendusel. “Viimastel kuudel on üha enam suurenenud just nimelt pakiautomaadi ja kulleri kasutamine,” märkis Mesek.

Sisu on veelgi parem

Meseki sõnul oli soov tulla turule uue ja ajakohastatud beebipakiga, millest oleks klientidel varasemast veelgi enam kasu. “Pakis sisalduvad tooted on hoolsalt valitud ema ja lapse heaolu ning vajadusi silmas pidades ja pakitud mugavasse kangast kotti, mille küljest võib leida koha lapse nime kirjutamiseks — nii saab kotike pikema eluea ja kasutusel olla näiteks sussikotina,” selgitas ta.

Kõik BENU beebipakki kuuluvad tooted pole veebiapteegis müügil, vaid on komplekteeritud just spetsiaalselt beebipaki jaoks. “Ostja saab beebipaki oma tellimusele ise lisada, kui BENU veebiapteegist soetatakse vähemalt 30 euro eest ema ja lapse kategooriasse kuuluvaid tooteid,” lisas ta. Kategooria tooted on veebiapteegis teistest eristatud spetsiaalse märgistusega.

Ent millised tooted täpsemalt kingipakki kuuluvad? Tutvu uuenenud beebipaki sisuga lähemalt siin.

Mida kõige rohkem tellitakse?

Veebiapteegist ostude tegemine on muutunud aina populaarsemaks, erandiks pole ka emadele ja vastsündinud beebidele mõeldud tooted. “Kõige rohkem tellitakse veebiapteegist dekspantenooli ja tsinki sisaldavaid salve beebi mähkmepiirkonna õrnaks ja tundlikuks hooldamiseks, samuti ka niiskeid salvrätikuid naha puhastamiseks, vastsündinute mähkmeid, rinnapatju imetavatele emadele, aga ka lanoliinkreeme rinnanibude hooldamiseks ning rahustavaid kompresse,” loetles Mesek tooteid.

Ent kõige populaarsemaks tooteks on kujunenud dekspantenooliga beebisalv. “Kuna beebi nahk on õrn ja tundlik ning vajab pidevat hooldust, siis on see toode vajalik nii suvel kui talvel,” lisas ta.

Loe beebipaki kohta lähemalt siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.