Pane kõrva taha: apteeker soovitab klientide seas armastatud tervisetooteid

LIVSANE tootevalik on väga mitmekülgne, mis tähendab, et igaüks leiab endale sobiva ja koduapteegis vajaliku toote.Foto allikas: BENU

BENU apteekidesse on müügile jõudnud LIVSANE brändi uued tooted, mis koguvad järjest rohkem populaarsust nii klientide kui ka apteekrite endi seas. BENU apteegi proviisor Astrid Oolberg toob välja oma lemmiktooted LIVSANE valikust.

LIVSANE bränd kogub populaarsust

LIVSANE tootevalik on väga mitmekülgne, mis tähendab, et igaüks leiab endale sobiva ja koduapteegis vajaliku toote. Kuivõrd jaanuarikuus on kõik LIVSANE tooted BENU apteegis 33% soodsamad, tasub ostuvalikud varakult ära teha. Kuna valik on suur, tõttab appi BENU apteegi proviisor Astrid Oolberg, kes kinnitab, et Saksamaal välja töötatud tooted on tema hinnangul väga hea kvaliteediga.

“LIVSANE kaubamärgi tooteid turustatakse Euroopa apteekides, hetkeseisuga 10 riigis. Tean paljusid ja olen ka ise kasutanud LIVSANE tooteid ning kindlasti on juba uusi lemmikuid ka tekkinud,” kinnitas ta. Kuid millised on BENU apteekri sõnul need, mis võiksid igas koduapteegis olemas olla?

“LIVSANE brändil on väga lai valik erinevaid preparaate külmetushaiguste kontrolli alla saamiseks. Ka apteegis juhtub sügistalvisel perioodil ikka, et mõnikord on kurk kibe või hääl kähe. Sellisel juhul tarvitan ise LIVSANE Islandi käokõrva sambliku pastille – neid on mugav kasutada ja see ei eelda veega alla neelamist,” soovitas ta.

Samuti on apteegis müügil ka LIVSANE Islandi sambliku siirup. “Patsiendid, kes on tõsiselt haigestunud ja seetõttu kodusel ravil, eelistavad teinekord siirupit pastillile – seega kulub ka see soovitus kindlasti ära,” sõnas Oolberg. Nohu korral on LIVSANE valikus pakkuda merevee ninaloputussprei ja ka ninapihustid nii lastele kui täiskasvanutele.

Valikut jagub nii noorele kui ka vanemale inimesele

BENU apteegi kliendid on proviisori sõnul leidnud üles ka D-vitamiini preparaadi, mida leidub valikus igale vanusegrupile. Samuti on järjest populaarsem ka magneesium. “Alati oleks hea, kui kodus leiduksid õnnetuse korral haavaplaastrid või haavapuhastusvahendid,” sõnas Oolberg.

Kuna paljud inimesed veedavad tunde arvuti- või telefoniekraani taga, soovib proviisor välja tuua ka LIVSANE silmahooldusvahendid. “Kui LIVSANE silmatilgad on saadaval nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka punetavatele silmadele, siis vähem teatakse, et samal brändil on olemas ka kontaktläätse vedelik. Eriti vahva on see, et see on saadaval ka väikeses pudelis, mida on võimalik reisile kaasa võtta. Samuti on igas pakendis olemas kontaktläätsede hoidmiseks mõeldud konteiner!”

Lisaks leiab BENU apteekidest ka niiskeid prillipuhastuslappe, mis puhastavad prilliklaasi ega jäta seejuures jälgi. “Need on ükshaaval pakendatud, seega neid on samuti ülimugav kaasas kanda,” kiitis Oolberg.

Tutvu LIVSANE kogu tootevalikuga BENU veebiapteegis või sulle lähmas apteegis kohapeal!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.