Stebby heaolublogi

Sinu heaolu valem: kolm asja, mis panevad tõeliselt elama

Kuidas sina enda heaolu eest hoolitsed?Foto: Shutterstock

Terve ja heaolust pakatav naine on hindamatu, nii inimestele ta ümber kui ka iseenda jaoks. Üks võimalus on saada vajalik tunnustus teistelt: elleks ilusaks žestiks võib olla lill või kommikarp, mis juba meele heaks teeb. Samas oled sina see, kes saab samuti end paremini tundma panna, kuna vastutad oma õnne eest.

Heaolu sõltub paljudel meist kolmest faktorist: lähedus, loovus, liikuvus. Just nende täitmine võib olla see, mis paneb su tõeliselt elama. Ole loov, liigu palju ning leia inimesed enda ümber, kes tunnevad rõõmu samadest väärtustest.

8. märtsil tähistatakse ülemaailmset naistepäeva, et tõsta esile ja hinnata eriliselt kõikide naiste parimaid külgi. Kui tunned, et vajad selle jaoks põnevat väljakutset või uut keskkonda, siis Stebby pakub naistepäevaks parajat listi, mida läbi aasta katsetada, et oma kolme heaolutassi täita. 

GraceFit

GraceFiti treeningud on mõeldud eranditult kõikidele naistele, millega liitudes saad kodus osa nii trennist kui tarkusest. Paketid sisaldavad iganädalasi LIVE-treeninguid, tsükliteooriat ning ligipääsu rohkem kui sajale trennivideole ja meditatsioonile. 

Trenn ei pea olema alati väsitav: GraceFit trennid sobivad eriti hästi neile, kes tahavad heas vormis olla, aga kellele ei sobi jõusaal või pole aega seal käia. Samuti on see hea võimalus võtta aeg maha ning leida enda sisemine heaolu meditatsiooni abil.

Leia oma tasakaal GraceFitiga SIIN

LHV Maijooks

Maijooks on Eesti suurim naiste liikumis- ja spordisündmus, mis kutsub kõiki naisi ühiselt külg külje kõrval liikuma. Esimene Maijooks toimus 1988. aastal Maiklubi eestvedamisel, meelitades tervisejooksu tegema paarsada naist, kuid tänaseks on rekord viidud 16 000 liikumisharrastajani. Tule ja liigu 23. mail üllal eesmärgil ning võta sõbrannad ja kolleegid kaasa. 

Siin pole tõesti kiirus oluline – hoopis hea enesetunne värskes õhus liikumisest on kuldaväärt. Tee endale ja teistele naistepäevaks kingitus ning soeta pääse Stebbyst SIIN.

Alusta koos teiste naistega ja õpi midagi uut

Võitluskunstid on kõigile! Kui üksi matisaali minek tundub hirmuäratav, siis Stebbyst leiad mitmeid kohti, mis pakuvad just naistele võimaluse tutvuda erinevate võitluskunstidega ning õppida end kaitsma. Teiste naistega koos on julgem ja nii võid leida oma pingemaandaja ning uue hobi, kombineerides selle vajalike teadmistega enesekaitsest.

Stebbyst leiad Tartu Naiste Kickboxi Akadeemia ja Naiste Fitness Taipoksi Tallinnas.

Tee end lõpuks terveks

Mõtle korraks oma tervisele: ehk on aasta jooksul tekkinud pikast istumisest või hoopis suurest koormusest tervisehädasid, millele ise enam lahendusi leida ei oska? Stebbyst leiad füsioterapeudi, kes aitab sind tagasi terve kehani ning annab suuna kätte veelgi tervema tuleviku jaoks. Mure korral tuleb abi otsida, sest lahendus ei pruugi olla nii keerukas kui kardad. 

Leia oma kodukandi füsioterapeut SIIT.

Jooga on kõigile — igas vanuses, igas kohas

Vahet pole, kas sul on 5 minutit või poolteist tundi — natukene joogat saab teha vastavalt tujule, enesetundele ja vormile, seda absoluutselt igal pool ja sulle sobival ajal. Jooga aitab keskenduda hingamisele, loob peas selgust ning annab painduvuse ja füüsilise vormi, mida varem ettegi ei kujutaks. See on igale inimesele ja igale vanusele.

Leia oma joogakool või e-kursus SIIT

Leia oma tantsurütm

Tantsimine vabastab hinge ja on korraliku trenni eest. Üheskoos salsarütmides tantsides tutvud uute inimestega ning saad lihvida oma tantsuoskused viimase piirini. Võta sel aastal ette mõni uus tantsustiil ja mine lihtsalt proovi!

Sind ootab Tallinn Salsa Academy ning mitmed teisedki SIIN

Postitants on treening ja topeltki veel

Postitants on üha populaarsust koguv treening, kuna ühendab koordinatsiooni, jõu, tantsu ning julguse. Trenni on oodatud igas vormis ja vanuses naisterahvad, kes tahavad katsetada midagi naiselikku ja lõbusat.

Postitantsu treeningu eesmärk on Tartus asuva Exotic Soul Studio sõnul lihtne: et kõik trenni tulijad saaksid sõbraks eelkõige iseendaga ning julgustada naisi avama oma naiselikku ja sensuaalset poolt lõbusate treeningute ning toetava õhkkonna abil.

Postitantsutreeningud Stebbyst leiad SIIT

Tee endale pai masaaži ja spaaga

Eestlase jaoks seisneb tõelise puhkuse võti sageli kas spaas või massaažis. Tee iseendale kingitus ning mine naistepäeval lähedastega spaasse või leia mõni kehahoolitsus, mis teeks naha pehmeks ning oleku mõnusaks. 

Stebbyst leiad massaažid SIIT ning kümned SPA-teenused SIIT.

Kui aga otsid kingitust, siis paku tervist ja heaolu Stebby kinkekaardiga – 7000 võimalust paremaks iseendaks. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.