Sõbral on kõik olemas ja kingiideed otsas? Siin on väike spikker valentinipäevaks

Tänapäeval on üha keerulisem otsustada, mida tähtpäeva puhul kinkida. Kuid siiski on üks asi, mida alati oma lähedastele soovitakse ja mida kinkides eksida ei saa.Foto: Shutterstock

Valentinipäev on käega katsuda ning kauplustes võib näha koormate kaupa romantilisi roosasid ja punaseid südameid, kaarte, mänguloomasid ja nipsasju kirjaga “Ma armastan sind”. Roosa vaht pole alati sugugi paha. Siiski panime sulle kokku kingispikri juhuks, kui soovid kinkida midagi, mis turgutab vaimu ja värskendab füüsist. 

Siin on viis ideed, mis toovad hea tuju ja rõõmsa meele ka neile, kel justkui kõik olemas ning kingisoovi polegi.

1. Kingi lõõgastavat aega

Parim kaaslane on puhanud kaaslane. Aega iseenda mõtete kuulamiseks või kaaslasega tõeliselt koos olemiseks ning puhkamiseks on paraku vähe. Tee 14. veebruarist meeldejääv päev ja saada või kutsu endale oluline inimene spaasse.

Mustamäe Elamus Spast leiad Baltikumis kõige suurema valiku sauna- ja spaaelamusi, saunarituaale, privaatse Spa21+ ala ning vesiaeroobika treeninguid. Lisaks ajapiiranguta külastusaeg ja tasuta parkimine! Paketi saad valida vastavalt sellele, kas kingisaaja on nädalavahetuse nautleja või õhtune lõõgastuja. 

Vaata lähemalt SIIT

2. Rõõmusta matkaselli matkaga

Kui sinu sõber on loomult matkasell ning peab lugu liikumisest, vali talle kingituseks elamusretk või matk värskes õhus. Kui tead, et sõbrale see meeldiks, mine ka ise kaasa – nii saate võimaluse nautida kingitust koos ja luua ühiseid mälestusi.

Mõnusa loodusmatka, mis toimub igal ajal iga ilmaga, leiad SIIT. Tavapärasest pisut teistsuguse elamuse pakub aga näiteks sõit koerarakendiga (vaata SIIT). Kui kingisaaja eelistab matkamiseks soojemat aega, saad valida kevadise retke SIIT.

3. Kellele ei meeldiks hästi süüa?

Kes ei teaks ütlust “sa oled see, mida sa sööd”? Targemad pead on koguni öelnud, et psühhoteraapiast, sportimisest või heast unest pole kasu, kui toitumine on paigast ära. 

Pane erilise inimese süda põksuma sellega, et kingid talle võimaluse spetsialisti abiga menüüs kord majja lüüa. Valida saab erinevate teenuste vahel alates sellest, kuidas kaupluses tervislikumaid valikuid teha ning menüüd koostada kuni peenemate ja spetsiifilisemate nõuanneteni välja. Vaata lähemalt SIIT.

4.  Saada sõber massööri juurde. Veel parem – telli lõõgastus koju kätte

Pärast pingelist päeva pole midagi paremat kui üks mõnus massaaž. See turgutab vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid ning lõõgastab meeli. Ja mis praegusel viiruste hooajal väga tähtis – asjatundlik mudimine suurendab ka organismi vastupanuvõimet haigustele.

Suure hulga massaažiteenuseid, mille vahel valida, leiad Stebbyst SIIT. Eriti hea, kui massöör tuleb lausa koju kohale (selle võimaluse kohta uuri lähemalt SIIT).

5. Jäta valik sõbrale ja kingi tervist Stebby kinkekaardiga

Tänapäeval on üha keerulisem teha otsuseid, mida, millal ja kuidas kellelegi kinkida. Šoppamishulluse keerises mõeldakse mitmeid kordi ümber ning peas kriibib küsimus, kas valik sai langetatud õigesti või siiski mitte… 

Kuid mis on see üks asi, mida alati oma lähedastele soovitakse? Selleks on tervis. Näita, et hoolid enda ja teiste tervisest ning kingi sõbrale 7000 vinget teenust korraga — kingi Stebby kinkekaart!

Kinkekaardi saajal on võimalik ise valida, kuidas ta oma energiat taastab või hoopiski tervist parandab. Stebbys on valikuid taastusravist hoolitsusteni, spaadest meditsiiniteenusteni ning treeningutest toitumiseni. Igaühele oma, sest meil kõigil on erinevad soovid ja vajadused.

Vaata veel rohkem kingiideid SIIT.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.