Uudis

25. detsember: ööpäevaga lisandus 575 koroonapositiivset

Foto: Shutterstock

Viimase ööpäeva jooksul analüüsiti Eestis 3674 koroonaviiruse testi, neist esmaseid positiivseid proove oli 575 ehk 15,7 protsenti koguarvust.

Rahvastikuregistri andmetel laekus enim uusi positiivseid testitulemusi Harjumaale, kus koroonaviirusega nakatumine tuvastati 317 inimesel. 250 uutest Harjumaa haigusjuhtudest on Tallinnas.

Ida-Virumaale lisandus 141, Tartumaale 29, Lääne-Virumaale 14, Võrumaale 12 ja Valgamaale 10 uut positiivset koroonaviiruse tuvastamise analüüsi tulemust.

Pärnu-, Põlva- ja Raplamaale lisandus üheksa, Järvamaale seitse ja Viljandimaale kolm uut juhtumit. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaale lisandud kaks ning Jõgevamaale üks uus positiivne analüüsivastus.

Kaheksal positiivse analüüsitulemuse saanul puudus rahvastikuregistris märgitud elukoht.

Viimase 14 päeva haigestumus 100 000 inimese kohta on 573,90 ning esmaste positiivsete tulemuste osakaal tehtud proovide koguarvust 10,2 protsenti.

25. detsembri hommikuse seisuga viibib haiglas 384 COVID-19 patsienti.

Ööpäeva jooksul suri kuus koroonaviirusega nakatunud inimest, tagantjärgi kanti sisse ka üleeile hooldekodus surnud naine. Kokku on Eestis surnud 202 koroonaviirusega nakatunud inimest.

Toimetas Triin Raestik

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.