Uudis

Confido avab Viru Keskuses uuenenud kiirkliiniku

Viru kiirkliinikus pakutakse ka esteetilise meditsiini teenuseid.Foto: Confido

Confido meditsiinikeskus avab esmaspäeval Tallinnas Viru Keskuse neljandal korrusel paiknevas heaolukeskuses oma viienda kiirkliiniku.

“Confido kiirkliinikud asuvad kaubanduskeskustes, et tuua enimlevinud meditsiiniteenused inimestele nii lähedale kui võimalik ja see töötab hästi, sest kiirkliinikuid külastab sadu inimesi päevas,” selgitas Confido kiirkliinikute juht Martin Talu. Ta viitas, et eelmisel aastal osutati kiirkliinikutes erinevaid meditsiiniteenuseid rohkem kui 92 000 korral.

Kiirkliinikute tavapärased populaarsemad teenused on lisaks arstikonsultatsioonile kõik vajalikud tegevused tervisetõendi väljastamiseks, sünnimärgiuuringud ning gripi- ja puugivaktsiinid. “Kogemus ütleb, et alanud suvehooajal võib üheks kõige nõutumaks teenuseks osutuda hoopis puukide eemaldamine,” rääkis Talu ning lisas, et kaubanduskeskuste kliinikud aitavad vähendada ka erakorralise meditsiini osakondade töökoormust.

Kiirkliinikutesse saavad tasulisele vastuvõtule minna mistahes perearstinimistusse kuuluvad või üldse ilma perearstita patsiendid. Vastu võetakse nii täiskasvanuid kui ka lapsi. Kliinikute külastamiseks ei ole aja broneerimine nõutud, kuid eelnev registreerimine tagab vastuvõtu igasuguse ootamiseta.

Täna on Confido kiirkliinikud iga päev avatud Tallinnas Lasnamäe Centrumis, Nautica keskuses ja Rocca al Mare Keskuses ning Tartu Lõunakeskuses.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.