Uudis

Confido hakkas pakkuma ööpäevaringset tasulist koduvisiidi teenust

Koduvisiidil saab meedik pakkuda abi nii kergemate haigestumiste kui ka krooniliste tervisemurede korral.Foto: Confido Meditsiinikeskus

Confido meditsiinikeskus hakkas Tallinnas ja selle lähiümbruses pakkuma võimalust kutsuda tervishoiutöötaja enda juurde koju. Tasuline teenus on kättesaadav iga päev ööpäevaringselt.

„Patsiendid küsivad meilt tihti, kas saame tulla nende juurde koju meditsiinilist abi pakkuma. Uue koduvisiidi teenuse oleme üles ehitanud arvestades just patsientide tagasisidet ja soove. Näiteks saame aidata haige lapse tervisekontrolli, valuhoogude leevendamise või haavahooldusega, võtta analüüse või teha kogu perele puugivaktsiinid,“ kirjeldas uue teenuse vajalikkust Confido terviseteenuste juht Annika Uudelepp.

“Oleme valmis kodudes aitama nii esmaste haigussümptomite kui ka pikaajalisemate probleemide korral. Tervishoiutöötaja viib kohapeal läbi vajalikud protseduurid, nõustab patsienti ja aitab vajadusel leida vastuvõtuaja täpsustavale uuringule või eriarstile,” tutvustas teenust Confido koduvisiidi projektijuht Erki Limbak, kes on ka ise üks teenust osutavatest eriõdedest. Teenust pakuvad eriõed, kellel on varasem erakorralise meditsiini osakonna või intensiivravi osakonna töökogemus. 

“Koduvisiit on mugav viis terviseprobleemide esmaseks diagnoosimiseks ja võimalusel lahendamiseks, vajalike proovide võtmiseks ning edasise tegevusplaani koostamiseks. Samuti on see patsiendisõbralik viis krooniliste haigusseisundite kontrolliks ning leevendamiseks. Koduvisiidi käigus saame pakkuda päris palju teenuseid,” selgitas Limbak, kelle sõnul teostatakse kohapealset ravi hetkeseisundi põhjal ja vajadusel väljastatakse ka ravimiretsepte.

Kui palju teenus maksab?

Tegemist on tasulise teenusega. Nii tuleb päevase väljasõidu eest tuleb tasuda baashinnana 70 eurot ja öise väljasõidu eest 95 eurot. Hinnale lisandub veel kohapeal osutatavate tervishoiuteenuste maksumus. Näiteks nii haige lapse tervisekontrolli eest kui ka ärevushoo leevenduse eest tuleb välja käia 50 eurot. Detailse ülevaate Confido koduvisiidi teenustest ja hindadest leiab meditsiinikeskuse kodulehelt.

“Sõltuvalt väljakutsete arvust jõuame patsiendi juurde reeglina tunni-paari jooksul,” kinnitas Limbak. Koduvisiidi teenust saab tellida telefonil 670 1700 või veebis confido.ee/koduvisiit. Kui tervislik seisund on kriitiline või eluohtlik, palub Confido pöörduda erakorralise meditsiini osakonda või helistada hädaabinumbril 112.

„Koduvisiidi teenust oleme testinud alates aprillist ja patsientide tagasiside on olnud igati positiivne,” kinnitas Limbak.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.