Confido kutsub Ukrainast sõja eest põgenenud meditsiinitöötajaid koostööle

Ootamatult sõjapõgenike rolli sattunud meditsiinitöötajatele aidatakse leida erialast rakendust.Foto: Shutterstock

Confido Meditsiinikeskus palub ühendust võtta kõigil Ukrainast sõja eest põgenenud kutsekvalifikatsiooniga arstidel, õdedel, psühholoogidel ja teistel meditsiinitöötajatel, et aidata neile Eestis leida erialase tööga seotud rakendust.

„Me oleme kindlad, et ootamatult sõjapõgeniku rolli sattunud meditsiinitöötajad tahavad esimesel võimalusel jätkata erialase tööga seotud tegevust. See tähendab aidata abivajajaid, sest see on nende tööalane missioon. Confido meeskond tahab nende püüdlusi maksimaalselt toetada,“ rõhutas meditsiinikeskuse personalijuht Piret Põldre-Vahur. Ta lisas, et see puudutab nii välja õppinud arste, õdesid, psühholooge kui mistahes teisi meditsiinitöötajaid.

„Seetõttu palume kõigil, kes sõjapõgenikega kokku puutuvad, seda kutset omakorda levitada, et saaksime üheskoos otsida ja leida lahendusi, kuidas Ukrainas välja õppinud meditsiinitöötajad saaksid oma oskusi kasutades toetada meie kohalikke meditsiinimeeskondi ning vahendada abi osutamist sõjapagulastele,“ lisas Põldre-Vahur. Ta kinnitas, et omalt poolt teavitab ettevõte ka kõiki sõjapõgenike vastuvõtuga tegelevaid organisatsioone.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.