Uudis

Confido viib kiirkliinikud üle distantsnõustamisele ja avab tasulise nõuandeliini

Pilt on illustratiivne.Foto: Shutterstock

Confido kiirkliinikud nõustavad tänasest tervisemurega inimesi uue tasulise nõuandeliini 1500 kaudu, kus patsiente teenindatakse ka inglise keeles. Lasnamäe Centrumis ja Nautica keskuses asuvate kliinikute uksed on ajutiselt suletud ja kohapeal vastuvõttu ei toimu.

Confido Healthcare Groupi juhatuse esimehe Tarmo Kärsna sõnul oli kiirkliinikute tegevuse ajutiseks ümberkorraldamiseks kolm olulist põhjust.

“Nakkuse leviku piiramine füüsiliste kontaktide vähendamise kaudu, nõustamisvõimekuse mahu tõstmine ja, mis samuti väga oluline, telemeditsiini teenus ei piira meie tegevust vaid kahe Tallinna kaubanduskeskusega ehk saame nõustada paljusid inimesi kõikjal üle Eesti,” selgitas Kärsna.

“Mõeldes eesootavatele nädalatele on eriti oluline, et maksimaalne arv arste ja õdesid püsiksid terved ning oleksid valmis inimestele nõu andma ja abi osutama,” rõhutas Confido juhatuse liige Kadi Lambot ning lisas, et peamine eesmärk on tagada võimalikult suuremale arvule inimestele ligipääs terviseteenusele praegusel kriitilisel perioodil, mil riigi ressursid on suunatud võitlusele pandeemiaga.

Kadi Lamboti sõnul saab kiirkliiniku uuelt tasuliselt nõuandeliinilt 1500 põhjalikku ja professionaalset terviseabi iga päev ajavahemikul 9-21, teenusel on minutipõhine hind 2,50€ minut, mis on Lamboti sõnul sama, mille järgi siiani oli hinnastatud töö kiirkliinikutes.

Nõuandeliini numbrile 1500 vastavad arstid ja õed ning võimalik on läbi viia ka isikustatud nõustamist, mis annab muuhulgas võimaluse olemasolevate retseptide pikendamiseks.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses