Uudis

Ida-Tallinna Keskhaigla uus juht on Tarmo Bakler

Ida-Tallinna Keskhaigla juht Tarmo Bakler.Foto: Ida-Tallinna Keskhaigla

Ida-Tallinna Keskhaigla (ITK) nõukogu nimetas täna ametisse uue juhatuse esimehe Tarmo Bakleri.

„Ida-Tallinna Keskhaigla on pealinna staažikaim ja väga kõrget ravikvaliteeti pakkuv haigla, mis on viimase aasta vältel olnud tugeva koormuse all Covid-19 ravi ja vaktsineerimise tõttu. Lisaks lähema aja väljakutsetele ootab juhti ka tõsine ülesanne ühise Tallinna Haigla kujundamisel,“ ütles Ida-Tallinna Keskhaigla nõukogu esinaine Kairi Vaher.

Vaher lisas, et Tarmo Bakleril on enam kui 20 aasta pikkune kogemus tervishoiuasutuste juhtimisel, mis annab hea baasi ja kompetentsi jätkata ITK tugevat taset ning arendamist.

Tarmo Bakleri sõnul jääb Ida-Tallinna Keskhaigla parimat ravi pakkuvaks inimesekeskseks uuendusmeelseks haiglaks. “Igapäevane ravitegevus ja innovatsioon meditsiinis, arengud patsientide ja nende lähedaste teenindamisel on jätkuvalt kõigile haigla töötajatele esmaeesmärgiks,” märkis uus juht.

Bakler lisas, et lähiaastad toovad ka mitmeid uusi tegevusi – kliiniliste spetsialistide ja tugiteenuste juhtide teadmiste kaasamine uue Tallinna haigla planeerimistegevustesse, koostöö Ida- ja Lääne-Tallinna keskhaiglate vahel eelkõige tugiteenuste valdkonnas. “Kui seda kõike arvestada koos Covid-i jätkuva mõjuga meditsiinisüsteemile, siis ootavad ees üsnagi keerulised aastad,” sõnas Bakler.

Tarmo Bakler astub ametisse 16. augustist juhatuse liikme tähtajaga viis aastat. Kuni ametisse astumiseni jätkab Tarmo Bakler tööd Ida-Viru Keskhaigla juhatuse esimehena.

ITK nõukogu korraldas Ida-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimehe leidmiseks sihtotsingu pärast seda, kui avalik konkurss kevadel luhtus. ITK eelmine juhatuse esimees Ralf Allikvee lahkus ametist 30. juunil.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.