Uudis

Koroonaga on haiglaravil 28 inimest, viis kriitilises seisus

Haigla. Pilt on illustratiivne.Foto: Shutterstock

Hetkel vajab Eestis uue koroonaviiruse tõttu haiglaravi 28 patsienti, neist seitse on intensiivravis ning viis on kriitilises seisundis.

Pärnu Haiglas on 6 inimest, neist viie seisund on stabiilne ja ühel kriitiline. Ida-Tallinna Keskhaiglas on 2 inimest, üks neist vajab intensiivravi, kuid on stabiilses seisundis.

Põhja-Eesti Regionaalhaiglas on 2 inimest, mõlemad kriitilises seisundis.  Tartu Ülikooli Kliinikumis on ravil 7 inimest, neist kolm vajab intensiivravi ja kahe seisund on kriitiline.

Lääne-Tallinna Kekshaiglas viibib hetkel 9 inimest, nende kõigi seisund on stabiilne ja nad ei vaja intensiivravi. Ida-Viru haiglas on kaks inimest, mõlema seisund on stabiilne. Haiglatest on välja kirjutatud 8 inimest.

Eile tuvastasid laborid 17 koroonaviirusesse nakatunut, kokku on Eestis koroonaviirus diagnoositud 369 inimesel.

Kokku on tehtud 4041 testi, ööpäevaga lisandus 317 testi. Lisandunud 17 positiivsest tulemusest 5 oli pärit Harjumaalt, 5 Võrust, 4 Saaremaalt, 1 Tartust, 1 Viljandist ja ühel puudus isikukood.

Vanusjaotuses suurt muutust ei ole ja üheski vanusegrupis olulist arvulist lisandumist samuti mitte, juurde tuli kolm 60+ positiivset, kokku on neid 63.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses