Merivälja teele kerkib uus kaasaegne meditsiinikeskus

2024. aastaks peaks Merivälja tee äärde kerkima ligikaudu 5500 ruutmeetri suurune meditsiinikeskus.Allikas: Confido

Eesti meditsiinikontsern Confido Healthcare Group ja arendaja Merivälja Realestate OÜ sõlmisid lepingu Tallinnasse Merivälja tee äärde uue, ligikaudu 5500 ruutmeetri suuruse meditsiinikeskuse rajamiseks. Meditsiinikeskus valmib 2024. aasta alguseks. 

Confido juhatuse esimehe Risto Lauri sõnul on ettevõtte kasv olnud kiire, kuid nõudlus tervishoiuteenuste järgi on kasvamas veelgi kiiremini. “Tahame olla inimeste lähedal just siis, kui nad abi vajavad. Uus keskus on väga mugav ennekõike Pirita, Merivälja ja Viimsi elanike jaoks,” märkis Confido juht.

Keskuses hakkavad tegutsema perearstid, hambaarstid, mitmed eriarstid, sõltuvusravikeskus, vaimse tervise keskus, taastusravikeskus ja apteek. “Eraldi suunana avame Merivälja teel laste tervise keskuse, kus lisaks pediaatritele on olemas ka psühholoogid, allergoloogid ja mitmete teiste alade spetsialistid,” lisas Laur.

Pirita linnaosa vanema Tõnis Liinati hinnangul on tegemist olulise investeeringuga piirkonna elanike jaoks. “Vajadus tervishoiuteenuste järgi kasvab kõikjal ja Pirita ei ole siin kindlasti erand. Mõte uuest meditsiinikeskusest ei ole iseenesest ju uus, kuid nüüdseks on idee saanud ka sellise sisu ja vormi, mille valmimine tõstab kõigi ümbruskonna elanike elukvaliteeti,” kommenteeris projektiga tutvunud linnaosavanem Tõnis Liinat.

Merivälja tee 33 kinnistule rajatekse kokku ligikaudu 5500m2 hoonepinda meditsiiniteenuste osutamiseks ja 107 parkimiskohta ning lisaks veel 64 parkimiskohta avalikuks kasutamiseks, nagu näevad ette Tallinna linna poolt kehtestatud projekteerimistingimused. Kinnisvara arendajaks ja omanikuks on Merivälja Realestate OÜ.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.