Pardiralli kogus vähihaigete laste ja nende vanemate toetuseks rekordsumma

Pardiralli.Foto: Cärol Liis Metsla

Lastekaitsepäeval, 1. juunil ETV otsesaatena toimunud Pardiralli kogus vähihaigete laste ja nende vanemate toetuseks rekordilised 455 000 eurot. 10. juubelirallil ujus võistu 18 000 part-sportlast, mida on rohkem kui ühelgi varasemal aastal.

„Tuhanded head inimesed ja ettevõtted üle Eesti usuvad, et iga laps peaks saama võimaluse suureks kasvada. Nad tahavad, et iga laps saaks endale põneva tuleviku planeerida, oma unistuste poole püüelda ja et igal lapsel oleks homne. Rekordsumma vähihaigete laste toetuseks tõestab, kui palju headust ja lootust meie ümber on,“ ütles vähihaigete laste vanemate liidu tugiisik-koordinaator Luive Merilai.

„Olen väga tänulik annetajatele, et vaatamata kõigele usaldasid nad oma raha Pardirallile ning valusate lugudega lapsed ja nende vanemad saavad abi, mida tervisekassa anda ei saa. Pardiralli eesmärk on selge ja tee abivajajateni sirge,“ ütles ERR-i otsesaadet juhtinud Anu Välba.

Pardiralli on vähihaigete laste vanemate liidu algatatud vannipartide võiduujumine, mille eesmärgiks on tõsta teadlikkust vähihaigete laste ja nende vanemate olukorrast ja kutsuda inimesi ning ettevõtteid neid toetama.

Aita aidata!

Olgugi, et Pardiralli on tänaseks lõppenud, jäävad pardiralli.ee lehel olevad annetustelefonid jätkuvalt avatuks ja iga soovija saab oma annetuse teele panna. 

  • 900 21 50- annetuse suurus 5€
  • 900 21 10- annetuse suurus 10 €
  • 900 21 25- annetuse suurus 25 €

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.