Uudis

Revo Jõgisalu mälestusfestivaliga toetatakse vähihaigeid lapsi

Revo mälestuseks ja melanoomi teavitustööks loodud mälestusfond on regulaarselt korraldanud kontserte, millega kogutud raha annetatakse heategevuseks.Foto: MTÜ FoRevo

Sel suvel möödub 10 aastat sellest, kui ansamblitest Toe Tag ja A-rühm tuntud räppar Revo Jõgisalu kaotas võitluse kõige raskemale nahavähivormile – melanoomile. 11. juulil korraldavad sõbrad Revo mälestuseks heategevusfestivali FoRevo 2021, mille piletitulu läheb vähihaigete laste ja nende vanemate toetuseks.

Genka, Revo hea sõber, bändikaaslane ja festivali üks korraldaja ütles, et muusikal on üle maailma jõud panna asju õiges suunas liikuma: „Öelda nii, et mõte jõuab päriselt kohale. Samas saab näidata, et ma hoolin ja toetan. Nii tegi Revo muusikuna läbi oma loomingu ja meie sõpradena jätkame seda.“

Revo mälestuseks ja melanoomi teavitustööks loodud fond FoRevo MTÜ on regulaarselt korraldanud kontserte, millega kogutud raha annetatakse heategevuseks. Sel aastal toetatakse Eesti vähihaigete laste vanemate liitu ja Pardiralli ettevõtmist.

Eesti vähihaigete laste vanemate liidu juht Kaili Semm ütles, et Revo mälestuskontserdist saadav toetus aitab neid lapsi ja nende vanemaid, kel on käsil elu kõige raskem võitlus.

„Revo lugu puudutas väga paljusid inimesi ja tõstis teadlikkust nahavähist. Tema mälestus aitab täna lapsi ning nende lähedasi, kes võitlevad selle eest, et neil oleks homne. Oleme südamest liigutatud, et Genka ja kogu festivalimeeskond meie liidu ning väikeste kangelaste peale mõtles,“ ütles Semm.

Revo mälestusfestival toimub 11. juulil algusega kell 13.00 Tallinna populaarses kohtumispaigas Laev, aadressil Sadama 25a. Lavale astuvad Genka/Paul Oja, Tommyboy, Tarvo Volm bänd, Gram-of-Fun, Dead Furies, Hvnta, ja Redel.

FOREVO 2021 heategevusfestivali pilet maksab 10€ ning selle saab osta koha pealt. Kes ei saa festivalile minna, aga soovib panustada, siis on võimalik teha ülekanne Revo fondi MTÜ Forevo LHV a/a EE607700771000784105.Foto: MTÜ FoRevo

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.