Uudis

Tartu südalinnas avas uksed uus erakliinik

Qvalitas arstikeskuse juht Tõnu Velt ja Qvalitase Kvartali kliiniku juht Katrin Korol.Foto: Stuudio Õnneleid

Qvalitas arstikeskus avas täna Tartus Kvartali keskuses uue kliiniku, mis tänu mitmete uute erialade lisandumisele pakub laia tervishoiuteenuste valikut.

Qvalitas arstikeskuse juhatuse esimehe Tõnu Velti hinnangul ületab tänavune eriarstiabi visiitide arv mullust kolmekordselt. „Näeme nii esmatasandi kui ka eriarstivisiitide puhul selget nõudluse kasvu, mistõttu valmistame ette oma erakliinikute võrku, et suudaksime pakkuda abivajajale riikliku tervishoiusüsteemi kõrval sama kvaliteetset, kuid kiiremat teenust,” ütles Velt.

Qvalitas arstikeskuse Tartu kliiniku ravijuhi Kristel Kivisilla sõnul teatakse Qvalitast laiemalt küll peamiselt töötervishoiuteenuste kaudu, kuid Tartu kliinik pole ammu enam üksnes sellele keskendunud.

„Praeguseks pakume laia valikut eriarstide vastuvõtte, olgu tegu Lõuna-Eesti era- või äriklientidega. Patsiendid on andnud meile pidevalt tagasisidet, millistest erialadest tuntakse veel puudust. Uude kliinikusse olemegi seetõttu toonud juurde näiteks reumatoloogi ja dermatoloogi vastuvõtud ning varustanud kliiniku ehhokardiograafia- ja ultraheliuuringu võimalustega,” sõnas Kivisild.

Qvalitase Tartu kliinikud paiknevad Kvartali keskuse I ja III korrusel, sissepääsud kliinikutesse asuvad Riia ja Turu tänavatel. Otse Riia tänava sissepääsuga uues kliinikus toimuvad esmatasandi arsti ja meditsiiniõe vastuvõtud ning reisi- ja hooajalised vaktsineerimised.

Erialadest on seal esindatud dermatoloogi, reumatoloogi, gastroenteroloogi, täiskasvanute ja laste neuroloogi, üldkirurgi, pulmonoloogi ning uroloogi vastuvõtud. Kliiniku III korrusel jätkatakse töötervishoiuga ning haigekassa-lepinguliste eriarstiteenustega nagu günekoloogi, kõrva-nina-kurgu-, silmaarsti, kardioloogi, psühhiaatri ning füsioterapeudi vastuvõtud.

Uude Riia tänava kliinikusse on võimalik terviseküsimusega sisse astuda ka ilma eelneva broneeringuta ning pääseda esmatasandi vastuvõtule elavas järjekorras.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.