Uudis

Tartus avab uksed enam kui 30 erialaspetsialistiga uus kliinik

Confido Raatuse kliinik Tartus.Foto: Confido

Neljapäeval, 25. novembril avab Confido meditsiinikeskus Tartus Raatuse tervisekeskuses uue, enam kui 30 erialaspetsialistiga kliiniku.

Confido juhatuse esimehe Risto Lauri kinnitusel on nõudlus tervishoiuteenuse järele suur ja erakliinikute roll on riigi poolt pakutud teenust täiendada. “Me lahendame täna üht kõige akuutsemat probleemi – kiiret ja kvaliteetset ligipääsu erialaarstide nõuannetele ja abile,” rõhutas Risto Laur.

Lauri sõnul on Confido uus Tartu kliinik pea poole Eesti jaoks lähim ja kiireim võimalus mõne konkreetse valdkonna eksperdi vastuvõtule pääsemiseks. “Meie juurde võib tulla nii Võrust, Viljandist kui Jõhvist, samuti on kõik teenused avatud Eestis viibivatele välismaalastele, kel riiklik tervisekindlustus puudub,” sõnas ettevõtte juht.

“Confido kliinik on viimaks päris valmis ja juba praegu on kõik meie teenused avatud broneerimiseks, kusjuures arsti juurde tulekuks ei pea olema saatekirja,” märkis Confido Raatuse kliiniku juht Kristin Raudsepp.

Kliinikus on lisaks üldarstidele ja töötervishoiu arstidele hulgaliselt erinevate valdkondade spetsialiste kardioloogist neuroloogini, mitmed arstid võtavad vastu ka lapsi. “Eriti tahan esile tuua kliinikus asuvat Vaimse Tervise Keskust, kuna just selle valdkonna nõustamise järgi on nõudlus viimasel paaril aastal hüppeliselt kasvanud,” lisas Raudsepp.

Ettevõte investeeris Raatuse tervisekeskuses asuva 550 m2 suuruse ning 14 vastuvõtu- ja protseduurikabinetiga kliiniku avamisse üle 300 000 euro.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.