Uudis

Tele2 avab Kuressaare haigla toetamiseks annetusliini

Meditsiinitelgid Kuressaare haigla ees.Foto: Geenius Meedia/Ronald Liive

Tele2 avab täna kõigi operaatorite klientidele kasutatava annetusliini, mille kaudu saab Kuressaare haiglat rahaliselt toetada. 

Tele2 Eesti tegevjuht Chris Robbins ütles, et liini avamine tuleneb sellest, et elanike arvu arvestades on koroonaviirusesse haigestunuid kõige rohkem just Saaremaal.

Tele2 ei ava analoogset liini teistele haiglatele

Tele2 Eesti tegevjuht Chris Robbins ütles, et praeguses olukorras on Tele2 roll aidata oma teenusega võimalikus ulatuses kaasa kriisi ja sellest tulenevate mõjude leevendamisele. Annetusliini kaudu saab haiglat toetada 5, 10 või 50-euro kaupa. 

Robbinsi kinnitusel ei pöördunud liini avamise sooviga nende poole Kuressaage haigla esindajad vaid idee tuli Tele2 ja loovagentuuri Not Perfect töötajate enda initsiatiivist.

“Teiste haiglate jaoks ei plaani me praegu analoogset liini avada, aga jälgime olukorda. Töötame praegu selle nimel, et annetusliinid saaksid avatud tänase päeva jooksul. Annetustelefoni kaudu saavad annetada kõikide operaatorite kliendid. Meie näeme kogunenud annetusi ainult Tele2 klientide lõikes, teiste operaatorite klientide kaudu kogunenud annetustest meil ülevaadet pole. Ülevaade kogunenud annetustest antakse otse Kuressaare haiglale,” lisas Robbins.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses