Kolm kliinikut, palju spetsialiste – hea hambaravi Tallinnas!

Lasnamäe Hambakliinikus püütakse leida just patsiendile kõige paremini sobivad lahendused.Foto:

Lasnamäe Hambakliinik on tegutsenud juba 15 aastat ja kõik kliiniku arstid on pikaajalise kogemusega. Esikohale seatakse alati patsiendi soovid ja koostöös arstidega püütakse leida just talle kõige paremini sobivad lahendused.

Kogu Lasnamäe Hambakliiniku personal on kogenud ja masinad ning materjalid on nüüdisaegsed. Et tagada parim ravikogemus ja ka tulemus, täiendab kliiniku personal ennast pidevalt koolitustel nii Eestis kui ka välismaal.

Äsja on kliinikuga liitunud ka noor ja andekas spetsialist dr Oskar-Daniel Remmelg, kes teeb nii juurekanalite üldravi, kroonide ravi kui ka proteesimist. Suurepärane näokirurg Riinu Rahuoja tegeleb implantoloogiaga, dr Konstantin Terentjev hambaravi (üldravi) ja proteesimise kirurgiaga, kliiniku peaarst Tarmo Marrandi parokirurgia ja implantoloogiaga.

Foto: Lasnamäe Hambakliinik

Lasnamäe Hambakliinikus on arste, kes on spetsialiseerunud laste hambaravile. See tähendab, et neil on põhjalikud oskused ja teadmised just laste hammaste ravimise vallas ning nad oskavad panna lapse hambaarstitoolis võimalikult mugavalt tundma.

Hambakliiniku teenuste hulka kuuluvad veel näiteks kaariese ravi, professionaalne hammaste puhastus, hammaste valgendus, laminaatide paigaldus, juureravi ja igemehaiguste ravi.

Neile, kelle peamine liikumistrajektoor jääb kesklinna, on loodud võimalus ka kõiki Lasnamäe Hambakliiniku teenuseid saada mugavalt Rotermanni kliinikus ja Viru kliinikus.

Olulisi andmeid
Lasnamäe kliinik: Tähesaju 14, +372 602 4900
Rotermanni kliinik: Rotermanni 2 Elevaatori Maja, +372 666 1540
Viru kliinik: Hobujaama 4, +372 660 2302, +372 5280 388

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.