Philips Sonicare hambahari – valge naeratuse saladus

Kas teadsid, et katkised hambad võivad mõjutada kogu tervist?Foto: © Getty Images via canva.com

Hammaste eest hoolitsemine on imelihtne, kui sul on olemas õiged vahendid ja tead täpselt, kuidas seda teha. Philips Sonicare hambahari, mis on ühtlasi paljude hambaarstide poolt kiidetud mudel, aitab sul lihtsal viisil hammaste eest hoolitseda nii, et alati on tagatud säravvalge naeratus ja terved hambad.

Kuidas hammaste eest hoolitseda ja miks valida Philips Sonicare hambahari?

Philips Sonicare hambahari – mille poolest see teistest eristub?

Regulaarne ja korralik hambahooldus ei taga mitte ainult valget naeratust, vaid on ka vajalik kogu suuhügieeni jaoks. Kas teadsid, et katkised hambad võivad mõjutada kogu tervist? Just seetõttu on äärmiselt oluline, et puhastaksime oma hambaid vähemalt kaks korda päevas ja käiksime regulaarselt hambaarsti juures. 

Elektriline hambahari nagu Philips Sonicare, muudab harjamise tõhusamaks ja lihtsamaks, sest tänu kiiretele liigutustele saavad hambad palju efektiivsemalt pestud kui sama ajaga seda käsitsi tehes. Philips Sonicare hambahari on kiidetud heaks Eesti Hambaarstide Liidu poolt ja selle harjased on kliiniliselt testitud, et pakkuda päriselt tõhus puhastamine.

Elektrilise hambaharja kasutamine on täpselt samasugune nagu klassikalise hambaharja puhul, vahe seisneb selles, et elektrilise hambaharja otsikud tuleb mõne kuu tagant välja vahetada ja sõltuvalt kasutusaktiivsusest seda laadida.

Philips Sonicare hambahari kasutab uuenduslikku Sonic tehnoloogiat, mis aitab õrnalt ja tõhusalt eemaldada hambakivi. See tehnoloogia suunab mikromullid hambavahedesse ja mööda igeme joont edasi, tagades parima tulemuse.

Leia Kaup24-st ja Hansapostist oma lemmik Philips Sonicare hambahari, olgu selleks siis DiamondClean, ProtectiveClean või mõni teine soovitud mudel. Osta e-poest ja naudi mugavat poodlemist kodust lahkumata.

Philips Sonicare hambahari – kuidas kasutada?

Philips Sonicare hambahari on küll tõhusam kui klassikaline hambahari, kuid selle kasutamises ei ole suuri erinevusi. Kasuta seda vähemalt kaks korda päevas: hommikuti ja õhtuti. Optimaalne harjamise aeg on vähemalt kaks minutit.

Hambapesule järgnevalt kasutada hambaniiti, et puhastada hambavahed, kuhu ei saa harjastega kergelt ligi pääseda. Hambaniidi kasutamine ei pruugi sinu jaoks olla igapäevaselt vajalik, mistõttu võid seda kasutada mõne päeva tagant. Konsulteeri oma hambaarstiga, kuidas hooldada oma hambaid, et teaksid täpsemalt, kuidas hammaste eest igapäevaselt hoolt kanda.

Philips Sonicare hambahari töötab mitmel erineval režiimil ja intensiivsusel. Olemas on funktsioonid, mis on mõeldud hammastelt plekkide eemaldamiseks, et saada tulemuseks säravvalged hambad, aga ka eraldi õrn režiim igemete puhastamiseks. Erinevatel Philips Sonicare mudelitel on erinevad funktsioonid, mistõttu tasub pöörata tähelepanu tootekirjeldustele, leidmaks just see õige Philips Sonicare hambahari.

Tutvu kõikide toodetega ja soeta kõik vajalik tervislikuks eluviisiks!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.