Rahu algab ilusast naeratusest – mida teha, kui kaotasid hambad?

Meetod võimaldab patsiendil 24 tunni jooksul saada fikseeritud hambad, ilma et peaks ette võta pikka aega kestvat luusiirdamise protseduuri.Foto: Shutterstock

Uuringud on näidanud, et lapsed naeratavad keskmiselt 100–300 korda päevas, täiskasvanud vaid 10–15. Naeratamine tekitab kehas heaoluhormooni ning on väga tervendav, korras hambad annavad juurde enesekindlust ja julgust naeratada, lisaks on need seotud kogu organismi tervena hoidmisega.

Mis aga on lahendus siis, kui hambaid enam pole ning vaja läheks hambaimplantaate või proteese?

Naeratus taas näole

Maailma tippspetsialistide koosseisu kuuluv Zaga Center on spetsialiseerunud ülikeerulistele juhtumitele. Põhja-Euroopa ainus ametlik Zaga Centeri esindus asub Tallinnas ning on keskendunud kõrgtehnoloogiliste hambaimplantaatide paigaldamisele ja proteesimisele. Keskuse eesmärk on pakkuda patsientidele parimat hambaraviteenust ja tuua naeratus taas nende näole.

Tallinnas asuvas Zaga keskuse ketti kuuluvas Happy Smile Hambaravis saab teha erinevaid protseduure selleks, et hambad püsiksid terved ja kaunid. Hambaravi puhul on oluline nii tõsisemate probleemide ennetus kui ka probleemide professionaalne lahendus nii esteetilisest kui funktsionaalsest küljest lähtudes.

Viimased neli aastat on Zaga pühendunud totaalsele suu rehabilitatsioonile ehk tegeleb juhtumitega, kus klassikaline hambaravi ei saa enam aidata.

Uued hambad juba järgmisel päeval

Zaga keskused on kõrgelt koolitatud spetsialistide rahvusvaheline võrgustik, mis on spetsialiseerunud zygomaatiliste implantaatide kasutamisele suure luukaoga patsientide ravimisel.

Meetod võimaldab patsiendil 24 tunni jooksul saada fikseeritud hambad, ilma et peaks ette võta pikka aega kestvat luusiirdamise protseduuri.

Zaga lähenemismeetod on patsiendi jaoks väga personaalne, operatsiooni õnnestumise ning positiivsete tulemuste püsimise protsent on suur. Uuringud on tõestanud, et 99 protsenti operatsioonidest õnnestuvad täielikult, vaid ühel protsendil juhtumitest on vaja soovitud tulemuste saamiseks täiendavaid protseduure.

Kõik Zaga keskuse ketti kuuluvad hambakliinikud panustavad rahvusvahelisse teadustöösse ning üheskoos töötab teadlaste tiim pidevalt, et leida keerukatele probleemidele uuenduslikud ja üha paremad lahendused.

Suur rõhk pannakse tulemuslike ning kiirete ravivõimaluste tagamisele olukorras, kus muu traditsiooniline hambaravi on kas liiga aeganõudev või ei anna parimat tulemust.

Zaga keskus asub Tallinnas Ahtri 6a. Tasuta konsultatsiooni saab vajadusel teha online’is ning aja broneerida SIIN.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.