Sisuturundus

Robus Athletics hoolitseb, et trenn saaks tehtud ka puhkusreisil

Trenni tegemiseks on lõpmata palju variante – tuleb olla vaid aktiivne ja need ära kasutada.Foto: Robus Athletics

Enda vormis hoidmiseks on lõpmata palju erinevaid variante – tuleb olla vaid aktiivne ja võimalused ära kasutada. Tänapäeval ei pea muretsema, et trenn tegemata jääb, olgu sa puhkusreisil või kodumaal seiklemas. Selle eest aitavad hoolitseda nutikad treeningvahendid ja virtuaalne personaaltreener. 

Hoia end vormis igal ajal!

Sageli kiputakse puhkuse ajal kõige hea ja paremaga liialdama. Trenn tekitab meis hea enesetunde, mispärast tuleks leida tasakaal mõlema vahel – nautida puhkust ja anda kehale kerge koormus. Kui oled puhkusel ennast vormis hoidnud, siis on tagasi tulles palju lihtsam enda trennirutiini jätkata.

Jõusaal igal pool kaasas

Õues treenimiseks on ideaalne Robus Athleticsi varustus. “Kui kardiot saab vabalt teha igal pool, siis fitness-treeningutega on veidi keerulisem,” sõnas Robus Athleticsi treeningsuunajuht Sandra Luik. Robuse varustus muudab selle lihtsamaks ning saad jõusaali endaga igale poole kaasa võtta nii randa kui ka matkale, see on see mis teeb ka meie brändi eriliseks.  

Nutikad treeningseadmed on nagu sinu treener – need aitavad sind hoida järje peal, salvestades ja analüüsides sinu tegemisi ja andes tagasisidet ning soovitusi. Nutikad treeningseadmed sobivad neile, kes soovivad täpsemat ülevaadet oma trennidest ja ka neile, kes on seadnud endale mingid kindlad eesmärgid. Visuaalselt oma treeningute tulemuste nägemine muudab eesmärgi reaalsemaks ja motiveerib veelgi rohkem pingutama.

treeningseadmed sobivad neile, kes soovivad täpsemat ülevaadet oma trennidest ja ka neile, kes on seadnud endale kindlad eesmärgid.Foto: Robus Athletics

Igaüks leiab midagi endale

Robuse GymBars komplekt koosneb Euroopa disainipatendiga kaitstud unikaalsetest käsikutest, nelja erineva raskusega kummilindist, ukseankrust ja kotist kuhu need kõik ilusti sisse mahuvad. “Lisaks treeningvarustusele pakume ka videotreeningute platvormi, kust leiad tutvustavad videod varustuse kasutamise kohta ning lisaks sellele saad kaasa teha erinevaid tipptreenerite treeninguid ja programme,” ütles Luik.

Iga treenija leiab sealt just endale sobiva raskusastme ja koormusega treeninguid. Nii saad Robuses endaga kaasa võtta nii jõusaali kui professionaalsed treeningud reisile, suvekoju kui lihtsalt loodusesse treenimiseks.

Robus GymBarse kasutades tuleks esimese asjana kindlasti läbi vaadata tutvustavad videod selle kohta kuidas ukseankrut kinnitada ja linte kasutada. Nii ei pea ise nuputama hakkama, kuidas harjutusi teha ja sul on kindlam tunne treenida.

Hakkama saavad igal tasemel treenijad, oluline on valida endale sobilik raskusaste. Kuna trenne saab teha treenerite juhendamisel, on sisendlävi väike ning ka algaja saab olla kindel, et alates esimesest sessioonist treenitakse korrektselt ja tulemuslikult.

Iga treenija leiab sealt just endale sobiva raskusastme ja koormusega treeninguid.Foto: Robus Athletics

Uus maailmatasemel tehnoloogia

“Asukohast sõltumatute fitness-treeningute veelgi tõhusamaks muutmiseks oleme koostöös Superhandsiga arendamas välja Smart GymBarse,” sõnas Luik. Need on nimelt uue põlvkonna treeningseadmed, mis võimaldavad treenijal enda progressi väga täpselt jälgida ning ühtlasi Smart GymBarsi kogutud andmete analüüsi tulemusena tehtud soovitusi rakendada, et treeningsessioone veelgi tulemuslikumaks muuta.

Kui praegu saavad treenijad tipptreeneri järgi oma trenne sooritada, siis Smart GymBarside tulekuga on treenijal pidevalt kaasas ka nii-öelda oma personaaltreener, mille soovitused baseeruvad just konkreetsel harjutajal. “See saab olema isegi maailmamastaabis unikaalne väärtuspakkumine,” sõnas Luik.

Hakkama saavad igal tasemel treenijad, oluline on valida endale sobilik raskusaste. (C) Video: Robus Athletics

Ringtreening Robusega

Proovime koos: 3 ringi, 4 harjutust, 40 sekundit tööd, 20 sekundit puhkust. Pärast igat ringi on 1 minut puhkust. 

Harjutused:

1. kükist õlgadele surumine;

2. ettekallutatult seljatõmme;

3. õlgadele tõste ette; 

4. sumo jõutõmbest rinnani tõmme.  

Mida toob tulevik?

Robus Athleticsil on tulevikuks suured plaanid. Praegu on neil kasutajaid enam kui 40 riigist üle maailma. “Soovime kasvada maailma suurimaks (virtuaalseks) jõusaaliks, mis pakub treenijale vabadust harjutada ajast ning asukohast sõltumata – seda isegi tulemuslikumalt kui traditsioonilises jõusaalis. “Robuse senine areng ja klientide väga positiivne tagasiside näitab, et oleme õigel teel,” märkis Luik.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.