Sisuturundus

Rõõmusõnum tabletipõlguritele: uus tehnoloogia teeb vitamiinide manustamise palju lihtsamaks ja maitsvamaks!

NorVita vitamiinispreid on kõige lihtsam ja mugavam viis enda tervise edendamiseks.Foto: NorVita.

Hea uudis neile, kes vajavad toidule lisaks vitamiine, aga tablette ei taha või ei suuda neelata. Selle asemel et veega alla kulistada tabletti, saab vitamiine mugavalt suhu spreitada. Ja mis eriti hea – toime on tõhusam ja see kõik pole üldse ebameeldiv.

Spreivitamiinid on pea kolm korda efektiivsemad

Tablettide ja kapslite kujul läbivad vitamiinid imendumiseks pika tee, jõudes peensoolde läbi seedekulgla. Enamasti ei tea inimesed, et kogu selle protsessi käigus hävib suur osa toidulisanditest saadavate vitamiinide toimest ja vitamiinist saab kätte vaid 25–30% ehk näiteks D-vitamiini puhul 4000st vaid 1000 IU-d. 

Spreivitamiinid on suhu pihustatavad ehk suukaudsed vitamiinid, mis imenduvad läbi suu limaskesta ja jõuavad vereringesse imendudes 75–80% ulatuses. Iga pihustusega jõuavad väikesed vitamiinitilgad suu pehmetesse kudedesse ehk limaskesta, mille kaudu imenduvad meie veresoontesse, kust liiguvad edasi vajalikku kohta meie kehas. 

Efektiivsuse taga on ka üks teine põhjus – spreivitamiine on lihtsam kasutada ja need on maitsvad. Spreivitamiini saab mistahes ajal suhu pihustada, mistõttu on nende manustamine kordades mugavam kui tableti neelamine. Lisaks on spreivitamiinid ainuõige valik inimestele, kellel on probleeme seedimisega. Analüüsid on näidanud, et nende inimeste verenäitajad on pärast spreivitamiinide kasutama hakkamist paranenud. 

Biotiini ja Tugeva Une sprei.

Liposoomsed vitamiinid liiguvad kiirelt ja tõhusalt otse rakku. Vitamiin on kaitstult mikroskoopilise kapsli ehk liposoomi sees. Kuna liposoomid on valmistatud samast materjalist, millest koosnevad rakumembraanid, imenduvad nad paremini, sest seonduvad kohe rakumembraaniga, ja hõlbustavad seeläbi toitainete tarnimist. See tagab, et vitamiin ei laguneks ning jõuaks sinu kehas sinna, kus teda kõige rohkem vajatakse. NorVita liposoomsed vitamiinid on geeli kujul, mida saad tarbida samuti suu kaudu. 

Mitmekülgne valik

Praegu on kõige popim D3-vitamiinisprei, mida pakutakse kahes variandis – täiskasvanutele ja väikelastele. Kahe toote vahe on koguses: täiskasvanute vitamiinid sisaldavad 4000 ja väikelaste spreid 400 IU-d. Pisilaste toode koosneb ainult kookosõlist ja D-vitamiinist, mis tähendab, et see on hüpoallergeeniline ja ei ole tugevat maitset.

Head tagasisidet on klientidelt saanud ka melatoniinisprei Tugev Uni, mis on lihtne abivahend neile, kellel esineb uneprobleeme. Samuti on menukas Magneesium Geel, mis tuli turule eelmise aasta keskel. Viimasele taotleb NorVita ka patenti, sest teadaolevalt sellist toodet mujal maailmas ei leidu. Samuti on populaarsed tooted rauaspreid ja küüsi ning juukseid tugevdav biotiin. Rauda on organismil kapsli kujul raske omandada, sest paljudel puhkudel ei imendu see seedekulglas ära. NorVita biotiin sai aga paar nädalat tagasi ajakirja aasta Anne ja Stiil Ilulemmikuks Nutrikosmeetika kategoorias.  

Üks populaarsemaid tooteid on NorVita rauasprei.Foto: NorVita.

Uued tooted igal aastal

Igal aastal tuleb juurde paar uut toodet, valik oleneb tarbija soovidest. NorVita brändijuht Kristi Aedma andis vihjeks, et kohe varsti on turule tulemas vegan-D3-sprei ning aasta jooksul on oodata uustulijatena veel kollageeni ja CBD baasil tooteid. Kollageenigeel on mõeldud eelkõige ilutootena, aga sellel on ka tervislik toime – tugevdada ja hooldada liigeseid. CBD-sprei on Aedma sõnul praegusel ajal väga hinnas, sest on mõeldud stressi ja ärevuse maandamiseks.

Põhineb teadusel

NorVita alustas Eesti turul tegutsemist eelmise aasta jaanuaris. Ettevõte toetub tipptasemel toitumisalastele uuringutele, tuues kokku teaduse ja tehnoloogia. Kõik tooted on arendatud ja toodetud Eestis NorVita originaalvalemite põhjal. Tooted on kontrollitud ja sertifitseeritud Euroopa Liidu ametite poolt, ka NorVita tootmishoone on FDA (food and Drug Administration) poolt kontrollitud ja registreeritud. 

Kui kapsli või tableti kujul saab vitamiini kasutusaeg läbi enamasti aastaga, siis NorVita spreivitamiinid on õhuvabas pihustis ning säilivad ligi kaks aastat. Näiteks D3 vitamiini pudelis on seitsme kuu kogus ning kui tekib periood, kus vitamiini kasutama ei pea (käid näiteks reisimas), siis saad seda pärast edasi kasutada. 

Tootearendajad tegelevad pidevalt uute toodete loomisega ning olemasolevate täiendamisega.  “Meie eesmärk on luua aina kvaliteetsemaid ja innovaatilisemaid tooteid,” sõnas NorVita turundusjuht Kristi Aedma.

Aedma rõhutas, et toidulisandite vajalikkus on kõigil individuaalne – kindlasti ei pea inimene varuma endale kõikvõimalikke vitamiine. Kõige mõistlikum on teha arsti juures vereanalüüs, kust selgub, milliseid aineid keegi vajab. 

Lähemalt saate toodete kohta lugeda ja neid endale soetada NorVita kodulehelt. Kindlasti tasub jälgida Facebookis ja Instagramis, millal on oodata uusi tooteid ning mida põnevat veel korda saadetakse. 


Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.