BioNike tooted – midagi nahale, juustele ja rohkemgi

Kvaliteetsed tooted kestavad kauem, töötavad paremini ja väldivad nahaprobleeme.Foto: © atlasstudio via canva.com

Mõtle, milline aja kokkuhoid see on, kui kosmeetikatooteid ostes ei pea muretsema, kas valitud silmapliiats või jumestuskreem on nahale ohutu, efektiivne ja tootja päriselt loodussõbralik. Avène, Babe ja BioNike tooted on apteegikosmeetika ja Dr. Hauschka looduskosmeetika parimad näited, mis aitavad su ellu tuua just sellise oodatud kokkuhoiu. Kõlab liiga hästi, et tõsi olla? Vaatame lähemalt ja teeme endale teema selgemaks.

BioNike tooted panevad teooria päriselt tööle

BioNike tooted ei ole lihtsalt ilu- või hooldustooted, vaid on pühendunud tundliku ja allergilise nahaga klientide vajadustele. Seetõttu on BioNike tooted valmistatud rangelt allergeenivaba koostise kriteeriume järgides ehk need on vabad säilitusainetest, lõhnaainetest ja gluteenist ning on läbinud niklitestid. Apteegikosmeetika pakub sageli lõhnatuid või madala lõhnaainesisaldusega tooteid. Need on suurepärane lahendus tundlikule nahale või tundliku ninale.

Samal ajal on tootevalik parajalt lai: BioNike juuksevärv ja BioNike jumestuskreem, nende kõrval ka peitekreem, päikesekaitse tooted, silmapliiatsid, lauvärvid ja BioNike Defence näohooldustooted. Kvaliteetsed tooted kestavad kauem, töötavad paremini ja väldivad nahaprobleeme.

BioNike paistab oma innovaatiliste lahendustega silma ka kosmeetika säilitamise valdkonnas. Kosmeetikamaailmas on pikalt kasutatud säilitusaineid, nagu parabeenid, mis võivad mõjuda nahale ärritavalt ja tuua kaasa teisigi kõrvalmõjusid. Asendades need traditsioonilised säilitusained alternatiivsete ja nahasõbralikumate koostisosadega, aitavad BioNike tooted probleeme juba eos ennetada.

Dermakosmeetika ulatab tundlikule nahale abikäe

Tundliku naha jaoks on esmatähtis kaitse ärrituste eest, sest ärritused võivad alustada probleemset tsüklit, mille kontrolli alla saamine nõuab palju aega ja vaeva. Selline nahk nõuab erilist lähenemist ja valvsust. See ei ole koht, kus katsetada erinevaid tooteid ilma eelneva uurimiseta.

Ärrituse põhjuseks võivad olla nahale kogunenud meigijäägid ja higi, aga ka üldiselt keskkonnasaastatus. Kui mingid ärritajad õnnestub valikute abil kohe eemaldada, siis teisi ei saa täielikult vältida. Parim apteegikosmeetika on näohooldusrutiini usaldusväärseks abiliseks.

Näonaha eest hoolitsemise ABC

Õrn näovesi või mitsellaarvesi on ühed universaalsemad tooted, millega saab kiirelt ja kergelt eemaldada ka hästi toimiva jumestuskreemi. Näo puhastamine võiks olla osa tavarutiinist igal õhtul, eriti kui oled meiki kandnud. Aga samamoodi ka pärast trenni või pärast tolmuses keskkonnas viibimist.

Puhastamisele järgneb naha niisutamine – seda vajab nii kuiv, normaalne kui ka rasune nahk. Vaja on lihtsalt leida sobiv kreem või niisutav päikesekreem ning siin pakub head valikut Apotheka Beauty apteegikosmeetika e-pood. Kõik saab ostetud kodust väljumata!

Vali apteek ja toeta loodust

Apteegikosmeetika pole vaid nahasõbralik, vaid ka keskkonnateadlik valik. Veendudes, et tooted on efektiivsed ja ohutud, hoitakse samal ajal silma peal sellel, et need oleksid ka keskkonnasõbralikud ja toetaksid jätkusuutlikke praktikaid. See tähendab tähelepanu pööramist nii materjalidele, millest tehakse pakendeid, kui ka tootmisprotsessile.

Kui soovid oma nahahooldusrutiini viia järgmisele tasemele ja olla samas kindel, et kasutad tooteid, mis on toimivad ning head nii sulle kui ka keskkonnale, on Apotheka Beauty apteegikosmeetika – IDUN Minerals, Babé, Avène ja BioNike – sinu jaoks õiged valikud.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.