Sisuturundus

Hea nipp! Väike asi, mis annab lisavärskust ja on tervisliku eluviisi võti

Suvi on aktiivse ja passiivse puhkuse, vitamiinide, päevitamise, kirgliku armastuse, elutähtsate ressursside taastamise ja terve elu aeg. Suvel muutuvad inimesed energilisemaks ning pärast rasket tööpäeva on jaksu minna loodusesse, lõõgastuda sõpradega ning napsata selle tarvis aega ööune arvelt, et süüa väljasõitudel erinevaid hõrgutisi. Aja jooksul mõjutab see kõik aga organismi.

Meil on sulle hea nipp, mis annab lisavärskust ja on ühtlasi tervisliku eluviisi võti!

Kuidas saada lisavärskust?

Suveks valmistumist keegi loomulikult ära ei jäta. Tuleb juurde hankida jõudu – nii füüsilist kui vaimset, aga ka oma keha ja mõtted korda seada, sest pikaajaline sooja- ja päikesepuudus tekitab paljudes  meeleheidet.

Sellises seisundis on suvele muidugi raske vastu minna. Kuidas end suvehooaja alguses täielikult laadida ja mitte kaotada jõudu vähemalt kuni sügiseni?

Askona tervisliku une valdkonna ekspertidel on sellele küsimusele lahendused olemas. Vajad head und ja kahtlemata on siin abiks uued voodimadratsid.

Tervisliku eluviisi võti

Madratsid on tervisliku eluviisi võti. Hea madrats tähendab head und, mis omakorda tugevdab nii närvisüsteemi kui hoiab ära haigusi.

Võib näida, et madratsil ei ole selelga midagi pistmist, kuid une kvaliteet sõltub pinnast, millel magatakse ja nagu teada, veedab inimene kolmandiku oma elust unes. Väärt voodimadrats hoiab ära näiteks südame-veresoonkonna haiguste, seedetrakti, luu- ja lihaskonna probleemide tekkimise.

Hea madrats aitab lisaks tervisele säilitada ka ilu, sest puhanud inimene näeb välja ahvatlevam kui väsinu. Ja suvel ei saa väsida!

Kuidas valida sobivaim madrats?

Kõige tähtsam on, et magamiskoht ei oleks liiga väike. See tähendab, et valides uut madratsit, on alustuseks vaja teada sobivat voodi suurust. Seda on lihtne määrata: lisa oma pikkusele umbes 15 cm ning mõõt ongi käes.

Voodimadratsid erinevad mitmel viisil. Esiteks on neil erinev jäikusaste. Madratsid võivad olla kõvad, pehmed ja keskmise jäikusega. Et aru saada, kui kõva peaks madrats olema, soovitavad Askona eksperdid sellele pikali heita (see võimalus on olemas kõikides Askona kauplustes).

Madratsid on vedrudega ja vedrudeta ning lisaks ka erinevate täiteainetega. Et hea madrats kestab ligi 10 aastat, on soovitatav valida seda väga hoolikalt. Madratsite hind on turul väga erinev ning Askona pakub laia valikut kvaliteetseid madratseid taskukohaste hindadega. Nendega oled alati heas vormis!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.