Huvitavad funktsioonid sinu nutikellal, mida peaksid kindlasti teadma

Nutikell pole enam ammu ainult kella vaatamiseks ja sammude lugemiseks.Foto: Erakogu

Nutikell pole enam ammu ainult kella vaatamiseks ja sammude lugemiseks. Tänapäeva nutikellad suudavad ka palju muud alates kehakoostise mõõtmisest kuni norskamise salvestamiseni. Siin on neli huvitavat funktsiooni, mida kõik Samsung Galaxy Watch nutikella kasutajad teadma peaksid.

Kuidas magasid? Kas lambad said loetud?

Kui sõber või kolleeg küsib hommikul „kuidas magasid“, siis vastus ei pea olema enam hästi või halvasti, sest Samsung Galaxy Watch nutikelladel on uus ja täiustatud unejälgimistehnoloogia, mis aitab kasutajal oma und paremini mõista. See aitab planeerida magamaminekut, tuvastada norskamist, jälgida une etappe (ärkvel, kerge, sügav, REM) ning tulemustele vastavalt määratakse igaühele looma-unesümbol, mis magamisharjumusi sümboliseerivad. Une jälgimise ja treenimisega on võimalik oma unemustreid ja magamisharjumusi ka parendada, et uni oleks iga öö mõnus ja magus ning hommikul ärkamine lihtsam ja päev aktiivne.

Vaata järele oma skeletilihaste mass, veesisaldus kehas jpm

Tänu bioelektrilise impedantsi analüüsile (BIA) saab Galaxy Watch nutikelladega mõõta nüüd ka kehakoostist, mitte ainult kehamassiindeksit. BIA annab terviklikuma pildi inimese tervisest ja heaolust. See toob välja detailsemad andmed, nagu rasvavaba massi, rasva massi, skeletilihaste massi, ainevahetuse määra ja veesisaldust kehas, et saada põhjalikum ülevaade oma kehast ja füüsilisest tervisest, olgu su eesmärk kaalulangetus, lihasmassi kasvatamine või metabolismi kiirendamine. Tavapäraselt saab BIA-d mõõta jõusaalis või arsti juures spetsiaalsete seadmete abil, kuid nüüd on see kättesaadav igaühele oma randme peal.

Unusta kalendermärkmik ja tsükli käsitsi arvutamine

Üks uusimaid funktsioone Galaxy Watch5 nutikelladel on menstruaaltsükli jälgimine. Naiste tervisele mõeldes loodud funktsioon võimaldab registreerida oma tsükli andmed ja prognoosida seda rakenduses Samsung Health aidates oma menstruaaltervisel silma peal hoida. Neid andmeid ja Galaxy Watch5 nahatemperatuuri mõõtmisi kombineerides on võimalik prognoosida ka ovulatsiooni. Rakendus võib aidata sul ka oma tervist jälgida, võimaldades igapäevaselt registreerida oma füüsilist seisundit ja meeleolu.

Vaata videot siit.

Vibulaskmine? Ballett? Lauatennis? – meiega salvestad kõike

Kas lähed räätsamatkale, golfi mängima või deltaplaaniga lendama? Pole probleemi, Galaxy Watch5 nutikellaga saad salvestada üle 90 liiki treeninguid. Seega, olenemata sinu hobidest ja meelissportidest, siis saad oma tervisel ja treeningu edenemisel silma peal hoida. Pärast loe kokku oma sammud, põletatud kalorid ja läbitud vahemaad. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.