Puutud kokku uriinipidamatusega? Uuenduslik meetod aitab parandada terviseseisundit kui ka intiimelu kvaliteeti magamistoas.

VipMedicum esteetilise meditsiini kliinik pakub oma klientidele ainulaadset vaagnapõhjalihaste tugevdamise meetodit – BTL Emsellat.Foto: Balmed

Uriinipidamatus on üldiselt inimeste jaoks piinlik mure millest rääkida, kuid tegelikult selles pole midagi häbelikku. Antud probleemiga puutuvad kokku nii mehed kui naised erinevas vanuses. VipMedicum pakub uuenduslikku meetodit, mille abil on võimalik uriinipidamatus unustada ning lisaks paraneb märgatavalt ka intiimelu.

VipMedicum esteetilise meditsiini kliinik pakub oma klientidele ainulaadset vaagnapõhjalihaste tugevdamise meetodit – BTL Emsellat. Tegemist on suurepärase ravimetoodikaga, mis sobib nii meestele kui naistele, kes soovivad lahendada uriinipidamatuse probleemi. Protseduuri abil on võimalik ravida eesnäärme põletikku, anorgasmiat ning tõsta potentsi.

Emsella protseduuris osalenud klientide tagasiside on olnud suurepärane. Koguni 95% uriinipidamatuse käes vaevelnud inimestest tundis igapäevaelu paranemist ning 85% inimestel tõusis märgatavalt seksuaalse rahulolu tase.

Pärast protseduuri võib kohe igapäevaste tegevuste juurde naasta.Foto: Balmed

Kuidas protseduur töötab?

BTL Emsella protseduur on ülimalt mugav. Selle eesmärgiks on stimuleerida vaagnapõhjalihaseid sügaval tasandil ja taastada neuromuskulaarset kontrolli.

Kliendi ainsaks ülesandeks on istuda Emsella toolil ja lõõgastuda. Kogu tööga tegeleb tool, sundides intiimlihased tööle kasutades elektromagnetvälja ehk HIFEM-energiat. 

Protseduur on valutu ning selle ajal tunneb inimene kergeid pisteid ja vaagnapõhjalihaste kokkutõmbeid. Kogu protseduuri ajal on abiks meie spetsialist, kes kontrollib masina intensiivsust. Igapäevaste tegevuste juurde saab naasta kohe peale protseduuri lõppu.

Iga BTL Emsella protseduuri käigus toimub patsiendi kehas tuhandeid tugevaid vaagnapõhjalihaste kokkutõmbeid. Sarnased protsessid toimuvad ka tuntud Kegeli harjutuste tegemisel. Kuid võrreldes kegeli harjutustega võidab efektiivsuse poolest ikkagi Emsella tool. Üks seanss võrdub ligi 3000 keegli kokkutõmbega, mis aitab saavutada soovitud tulemust tunduvalt kiiremini ja püsib pikemalt.

Protseduuri läbimine parandab märgatavalt ka intiimelu.Foto: Balmed

Tänu vaagnapõhjalihaste treeningutele taastatakse ajaga kadunud vaagna funktsioone. Mainime ka, et enne BTL Emsella kursuse algust on oluline käia günekoloogilisel läbivaatusel. See aitab spetsialistil arvestada teie keha eripärasusega ning saavutada maksimaalselt kõrget tulemust. 

Muudatusi on tunda juba pärast esimest seanssi

Enne ravi alustamist tuleb kindlasti käia VipMedicumi kliiniku spetsialisti juures konsultatsioonil. Selle vastuvõttu ajal koostatakse kooskõlas teie keha omapärasuste ja soovitud tulemusega kava. Üks protseduur kestab ligikaudu pool tundi. Keskmiselt määratakse kliendile kokku 6–10 seanssi, mis toimuvad 2–3 korda nädalas. 

Juba peale esimest seanssi tunneb inimene märgatavaid muutusi kehas. Soovitud efekti püsimiseks tasub seansse korrata ja juba paari nädala pärast on olukord tunduvalt parem. 

Seega, kui sind vaevab mure uriinipidamatusega, väikevaagna elundite allavaje või soovid parandada intiimelu, siis tasub registreerida VipMedicumi spetsialisti vastuvõtule.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.