Uudis

E-apteekidest ravimite tellimine võib kauem aega võtta, arvestada tuleb kuni nelja päevaga

Apteek. Pilt on illustratiivne.Foto: Shutterstock

E-apteekidest ravimite tellimine võib kauem aega võtta, arvestada võib olla vajalik kuni nelja päevaga.

Nii Apotheka kui ka Südameapteegi e-apteegis on praegu üleval hoiatusteade, et tulenevalt eriolukorrast võivad e-apteegi tarneajad olla pikemad kui 3 tööpäeva.

“E-apteegil on esmaspäeviti alati kiired tööpäevad, sest välja tuleb saata  nädalavahetuse jooksul tehtud tellimused. Seoses eriolukorraga oli sel nädalavahetusel tellimusi eriti palju,” ütles Apotheka e-apteegi ärijuht Jürgen Jänese Geeniusele.

Ehkki Apotheka e-apteegi meeskonda, kes tegi varahommikust hiliste õhtutundideni kogu nädalavahetuse tööd, on tellimuste suure hulga tõttu siiski ooteaeg praegu tõepoolest tavapärasest pikem.

“Kui patsient valib tellimuse kohale toimetamiseks 4 tunni tarne võimaluse,  siis see töötab hetkel viivitusteta ja tellimused peaksid ka Tallinna  piires 4 tunni jooksul kohale jõudma.,” ütles Jänese samas. Ta kinnitas, et Apotheka töötab selle nimel, et lähipäevil taastuksid tavapärased tarneajad.

Südameapteegist öeldi, et üldjuhul tähendab see üldjuhul kuni 4 tööpäevast tarnet ehk 1 tööpäev pikem tavaolukorras kehtivast. “Nagu mujal teenustes, võib ka see olukord kiiresti muutuda. Lisaks on tarnega seotud kolmandad osapooled, kelle võimalikud töökorralduse muudatused mõjutavad ka e-apteegi tarneid,” rääkis Südameapteegi esindaja.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.