Fotod: Südameapteek avas ainulaadse ortoosinõustamisega tervisekabineti

Südameapteegi ortoosikabinet.Fotod: Südameapteek

Südameapteek avas 28. septembril Veerenni tervisekeskuses Põhja-Eesti ainsa apteegis asuva ortoosinõustamise tervisekabineti, kus lisaks laiale ortooside valikule aitab sobiva abivahendi valida kogenud erialaspetsialist.

Ortoosikabinetis konsulteerib ja abistab kliente ortooside valikul ja kasutamise juhendamisel 18-aastase erialase kogemusega ortoosispetsialist. Veerenni tervisekeskuse Südameapteegi ortoosinõustamiskabineti vahetus läheduses asuvad nii Ortopeedia Arstid, Spordimeditsiini Sihtasutus, Confido kui mitmed teised erameditsiiniasutused, mistõttu on kabinet heaks partneriks lähedalasuvatele arstidele ning mugav lahendus nende patsientidele.

„Meie ühine huvi on pakkuda patsientidele terviklahendusi, mis ühelt poolt võimaldab hoida kokku nii patsientide, kui tervishoiutöötajate aega, teisalt parandada meditsiiniteenuse kvaliteeti. Ortopeedi vaatevinklist on Südameapteeki ortoosinõustamise kabinet oma laia tootevaliku ja professionaalse nõustamisteenusega üks oluline lüli selles ahelas,” sõnas vastavatud ortoosikabinetti külastanud dr Mihkel Mardna

Dr Armin Heiman lisas, et Südameapteegi uus kabinet on tõesti suur samm edasi patsientide mugavuse ja heaolu tagamisel. “Ortoosikabinet annab kindlustunde, et meie patsiendid saavad tõesti abivahendid, mis neile sobivad ning ka juhised nende kasutamiseks. Ei ole vähetähtis ka asjaolu, et Südameapteegis on võimalik ortoose osta riigipoolse toetusega, mis olulisel määral ortooside ja abivahendite hinda mõjutab,“ sõnas arst.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.