Uudis

Seer tunnistab ebaõnnestumist digiloo ootejärjekorraga

Vaktsineerimise projektijuht Marek Seer paneb kõigile südamele, et praegu on viimane hetk esimeseks vaktsiinidoosiks aeg kinni panna, et saavutada sügiseks tõhus kaitse.Foto: Postimees/Scanpix

Covid-19 vaktsineerimise töörühma juht Marek Seer tõdes, et otsus tekitada vaktsineerimisele registreerimise nn ooteruum patsiendiportaali ei õnnestunud. Seer palub järjekorras ootavate inimeste ees vabandust.

“Tuleb tunnistada, et meie otsus, kus ooteruum asub patsiendiportaali, mitte digiregistratuuri ees, ei ole õnnestunud. Sellel ajahetkel tundus see hea variant, praegu tagantjärele vaadates otsustaks teisiti,” ütles Seer ERRile.

Seeri sõnul on töörühm arutanud, kas saaks järjekorralahenduse praegu tõsta ümber patsiendiportaalist digiregistratuuri ette, kuid paraku ei aitaks see hetkemuret lahendada. Selle tegemine võtaks hetkel liigselt aega.

“Praegune suur tung ja pikad järjekorrad peaksid lähipäevil lahenema. Seni saab retsepte vaadata eesti.ee-st, eriarstile aja panna telefoni teel ja koroonatesti tulemust vaadata SYNLABi rakendusest testi.me,” lisas Seer. “Palume vabandust nende kasutajate ees, kes peavad ühises järjekorras ootama teiste patsiendiportaali teenuste kasutamiseks.”

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.