Uudis! RF koos Microneedlinguga: sügav naha 3D modelleerimine ja noorendamine Iisraeli teadlastelt

RF-pinguldus pakub leevendust ka näonahaprobleemidega inimestele.Foto: VipMedicum

Terve ja nooruslik nahk tõstab meie enesekindlust. Kuidas hoida oma nahk noorena ja saavutada ilus ja pingul tulemus ilma kirurgilise sekkumiseta?

VipMedicumi esteetilise meditsiini kliinik pakub mitmeid võimalusi oma näonaha eest hoolitsemiseks. Kõige uuem neist on RF-pinguldus 3DEEP Endymed Intensif, mida tehakse mikronõeltega. See on võimsaim turulolev RF-süsteem ja annab suurepärase efekti vaid kahe protseduuriga. Veelgi enam – protseduuril peaaegu puudub taastumisperiood: naha punetust on näha vaid 1-2 päeva.

Uus protseduur mõjutab ka naha sügavamaid kihte

EndyMed Intensif RF Microneedling süsteem ühendab mikronõelad ja RF-tehnoloogia, et saaks tungida naha sügavamatesse kihtidesse ja parandada naha üldist tekstuuri. 

Mikronõelad viivad pisikeste elektriimpulsside abil naha kudedesse soojust ning stimuleerivad uue kollageeni ja elastaani sünteesi. 

Sobib väga hästi aknearmide raviks

Protseduuri käigus tihendatakse ja tugevdatakse nahka. EndyMedi protseduur on suurepärane kortsude tasandamiseks, samuti atroofiliste postaknearmide, traumaatiliste armide ning striiade raviks.

Protseduuri tulemusena suureneb naha tihedus, väheneb lõdva naha pindala ning tänu sellele kujuneb selge näokontuur. Lisaks taastab protseduur naha epidermise ühtluse ning taastatakse naha särav jume ja toonus.

3Deep EndyMed Intensif protseduuri kasuks räägib mitme kiirgusallika koostoime, mis võimaldab suunata kontrollitud energia otse dermisesse ja hüpodermisesse. Selle tulemusena stimuleeritakse kollageeni ja elastiini sünteesi võimsamalt ning kliendile valutumalt ja veelgi ohutumalt, kui seda suudavad varasemad protseduurid.

3Deep EndyMed Intensif protseduuri kasuks räägib mitme kiirgusallika koostoime, mis võimaldab suunata kontrollitud energia otse dermisesse ja hüpodermisesse. Foto: VipMedicum

Kellele EndyMedi protseduur ei sobi?

Kliendi jaoks on protseduur ohutu, kuna kasutatakse 3DEEP®-i energiaedastusrežiimi, mis minimeerib riski kahjustada nahapinda ja ümbritsevaid kudesid, aidates nii saavutada optimaalse esteetilise tulemuse.

Siiski päris kõik ei tohiks seda protseduuri tegema minna. EndyMed on vastunäidustatud inimestele, kellel on vähemalt üks järgnevatest seisunditest:

  • rasedus
  • rinnaga toitmine
  • ägedad viirusinfektsioonid
  • nahapõletikud, haigused töödeldavas piirkonnas
  • ravimata jäetud kõrge vererõhk
  • pahaloomulised kasvajad
  • vere hüübimishäired
  • psüühilised haigused
  • mitteimenduvate niitide või implantaatide olemasolu kudedes
Tulemus on näha juba pärast esimest protseduuri. Foto:VipMedicum

Tulemus on näha juba pärast esimest protseduuri

EndyMed Intensif RF Microneedling meetodi abil soojendatakse naha koed, seal toimub fibroplastide stimulatsioon ning seeläbi paraneb ainevahetus. Mikronõeltega termopinguldus sobib igas vanuses inimestele, olenemata nahatüübist. 

Tulemus on silmaga märgatav juba pärast esimest protseduuri – näoovaal pinguldub märgatavalt, nahk muutub ühtlasemaks ja naha toonus paraneb. Lisaks võib protseduuri kombineerida muude meetodite, sealhulgas Endymed 3Deep fokuseeritud RF protseduuridega näole ja kehale.

Kui soovid ka EndyMedi protseduuridest lähemalt teada saada, siis konsulteeri VipMedicumi spetsialistidega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.