Veresuhkur kontrolli alla: üks lihtne seade teeb diabeedi ohjeldamise kordades lihtsamaks

Dexcom ONE on uuenduslik glükoosimonitooringu seade, mille abil on võimalik jälgida oma veresuhkru taset ööpäevaringselt, ilma et selleks peaks pidevalt sõrmi torkimaAllikas: Dexcom

Diabeedi diagnoos tähendab pidevat veresuhkru taseme kontrollimist ning toob endaga kaasa ka üksjagu stressi, sageli ka unetuid öid ja muretsemist. Siiski leidub tänapäeval nutikaid abivahendeid, mis aitavad diabeeti senisest paremini ohjeldada ning tagavad seeläbi ka parema meeleolu ja ööune – Dexcom ONE on selleks suurepärane valik.

Dexcom ONE saadab andmed mugavalt sinu nutitelefoni

Pidev veresuhkru monitooring kuulub diabeedi diagnoosi puhul igapäevaste kohustuste juurde. Siiski on pidev veresuhkru kontrollimine võrdlemisi tülikas ning sõrmede torkimine ebamugav. Õnneks leidub tänapäeval seadmeid, mis tagavad diabeedi üle parema kontrolli, mõõtes veresuhkrut automaatselt ja terve ööpäeva jooksul.

Dexcom ONE on uuenduslik glükoosimonitooringu seade, mille abil on võimalik jälgida oma veresuhkru taset ööpäevaringselt, ilma et selleks peaks pidevalt sõrmi torkima. Nimelt edastab käele või kõhule mugavalt kinnitatav sensor näidud nutiseadmesse ning hoiab sind pidevalt veresuhkru tasemega kursis. Seejuures saavad seadet kasutada ka inimesed, kellel nutitelefoni pole, kuna Dexcom ONE ühildub ka spetsiaalse vastuvõtjaga.

Dexcom ONE äpis või vastuvõtjas näed kiiresti nii veresuhkru liikumise suunda kui kiirust – see muudab õigeaegse raviotsuse tegemise lihtsamaks kui kunagi varem ning aitab diabeetikutel vältida potentsiaalselt liiga kõrge või madala veresuhkru episoode. Just pidev glükoosimonitooring annab sulle veresuhkru näitajatest parema ülevaate, aitab juhtida oma haigust paremini juhtima ning võimaldab seeläbi ka tervist hoida.

Viis suurt eelist

Dexcom ONE kasutamisel on viis olulist eelist: 

1. Null vereproovi sõrmeotsast* – Dexcom One glükoosimonitooringu süsteem on ette nähtud täpsete näitude edastamiseks ilma kalibreerimiseta. See välistab vajaduse vereproovi võtmiseks sõrmeotsast.

* Kui patsiendi veresuhkru märguanded ja Dexcom ONE’i näidud ei vasta sümptomitele ega ootustele, tuleb kasutada diabeedi raviotsuste tegemiseks glükomeetrit.

2. Näit kuvatakse telefoni ekraanile – erinevalt glükomeetrist, mis vajab näidu saamiseks teadlikku tegutsemist, töötab Dexcom ONE süsteem kogu ööpäeva vältel pidevalt, ka magamise ajal. Dexcom ONE süsteem edastab ööpäevas 288 glükoosinäitu otse kasutaja nutitelefoni või vastuvõtjasse, pakkudes terviklikku pilti glükoositasemest ja suundumustest.

3. Samm lähemal diabeedi paremal haldamisel – Dexcom ONE tehnoloogia aitab patsiendil saavutada diabeediravi eesmärke, sest võimaldab reaalajas näha, kuidas toit, treening või stress mõjutavad glükoositaset. See võib aidata õigeaegselt langetada raviga seotud otsuseid ja vältida glükoositasemete suuri kõikumisi.

4. Hüpoglükeemia vältimine ööpäevaringselt – kui seade on aktiveeritud, võib madala glükoositaseme häiresignaal patsienti hoiatada, kui glükoositase on seadistatust madalam.

5. Rohkem meelerahu – olgu selleks hea uni või sõprade ja perega väljas olemine, Dexcom One võib muuta seda, kuidas diabeet patsiendi elu mõjutab. See aitab diabeeti paremini hallata.

Kust seadme soetada saab?

Dexcom One pideva glükoosimonitooringu seadmed on saadaval kõigis hästivarustatud BENU apteekides.

1. tüüpi diabeeti põdevatel inimestel on võimalik Dexcom ONE endokrinoloogi, sisearsti või lastearsti väljastatud retsepti alusel apteegist soetada 90-protsendilise soodustusega. Siiski saab Dexcom One seadet apteegist osta ka ilma retseptita – vajalik on vaid ühilduva telefoni või Dexcom One vastuvõtja olemasolu.

Kui sul on küsimusi Dexcom One glükoosimonitooringu seadme kohta, siis konsulteeri oma raviarstiga või uuri rohkem infot apteegist või Dexcomi kodulehelt www.dexcom.com.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.