Stebby heaolublogi

Tähista sõprust: siin on nimekiri tegevustest, mis seob sind lähedastega veelgi tugevamalt kokku

Vaata nimekirja tuntud ja tundmatutest, paaridele ja sõpruskondadele, metsas või linnas pakutavatest teenustest ja üritustest, mida sõbra või kallimaga koos proovida. Ehk leiad uue õnneallika, mis seob teid veelgi tugevamalt kokku.Foto: Shutterstock

Sõbrapäeva peetakse küll korra aastas, kuid sõprust võib tähistada iga päev. Kui valentinipäeva on au sees peetud juba aastaid, on kindlasti välja kujunenud kombed ja huvid, millega sel puhul üheskoos tegeletakse. Aga miks mitte lisada tavapärastele tegevustele vürtsi juurde ja leida hobi, mis pakub samaaegselt rõõmu ning täidab tervislikke eesmärke?

Sõbrapäeva valguses jagame nimekirja tuntud ja tundmatutest, paaridele ja sõpruskondadele, metsas või linnas toimuvatest Stebby teenustest ja üritustest, mida koos proovida. Nii võite leida uue õnneallika, mis seob teid veelgi tugevamalt kokku. 

Aktiivne eluviis

Kuulid veerema! Võta kaasa üks, kaks, kolm või lausa kümme sõpra, sest bowling on sobilik igas vanuses huvilistele – see ei nõua füüsiliselt palju, kuid annab emotsionaalse laengu pikaks ajaks.

Võtke punt kokku ja tehke sõbrapäevale kohane sõbralik võistlus. Bowling‘u-raja kodukandist leiad SIIT.

Sel aastal päriselt suvevormi? Kui oled igal aastal naljatanud oma potentsiaalse võimsa suvevormi üle, kuid kunagi selleni jõudnud pole, siis ehk seekord võtad sõbra teekonnale kaasa.

Otsige personaaltreener, leidke ühine eesmärk ja olge sel suvel täpselt sellises vormis, mis teid tegelikult õnnelikuks teeb. Koos on kergem, kuna ühine kohustus ja motivatsioon annavad selle lisatõuke, mis elust varem puudu oli.

Stebbyst leiad sadu personaaltreenereid, kelle hulgast valida. Vaata lähemalt SIIT.

Piljard ja noolemäng. Kogu õhtu sõpradele – ühendage piljard, noolemäng ja hea seltskond näiteks Tartus. Lucky Loore spordibaaris on võimalik veeta aktiivne õhtu kuni kümnekesi eriti sõbralike hindadega.

Vaata “Õhtu sõpradega” paketti lähemalt SIIT. Piljardi ja noolemängu leiad Stebbyst SIIT

Adrenaliin

Kiirust juurde! Kes need hullud talvel kartidega sõidavad? Äkki oletegi need sina ja sinu sõbrad, kes talve trotsides adrenaliini täis võistlust peavad?

Kardisõit on Stebbys olemas nii talvel kui suvel – sõitke võidu või parandage eelmisi aegu. Kardipääsmed leiad SIIT

Surfa lainetel! Lohedega lumel ehk lohesurfamist te vaevalt proovinud olete! Võtke ühiselt koolitusele pääsmed ja tehke midagi päriselt uut.

Koolituste pääsmed leiate SIIT

Veel jagub lund! Kuigi ilm mängib vingerpussi, Eesti mäekeskustes lund jagub. Lumelaua ja mäesuuskadel sõitmisel pole vanusepiirangut ning õppimiseks pole kunagi hilja. Takistuseks võib saada aga kevad, seega kasuta võimalust kohe ja mine tee paar kiiremat tiiru lähinädalatel. Näiteks Kiviõli Seikluskeskuse pääsme leiad SIIT.

Puhka ja lõõgastu

Mõnus massaaž mõlemale. Kingi sõbrale Stebby kinkekaardiga võimalus end lõdvaks lasta või külasta oma kaaslasega ehk isegi paarismassaaži!

Vahetu kogemuse jagamine kohe pärast massaaži on kindlasti midagi uut. Vaata paarismassaaži võimalusi SIIT.

Spaast ei ütle keegi ära. Kuumad saunarituaalid, soe vesi, troopiline õhk – spaapuhkus sõbraga kulub alati ära. Proovige uut kodukandi spaad või tehke ühine väljasõit teise linna.

Stebbys on paljud spaapiletid tihti soodsama hinnaga. Valiku üle Eesti leiad SIIT

Adrenaliinist puhkama ja vastupidi. Sõbrapäeva puhul pakub Beautiful Me üle Eesti kinkepaketti sõpradele, kes saavad soetada üheskoos rullmassaaži ja lasketiiru külastuse. Kombinatsioon, mida tihti ei kuule, näe ega koge.

Vaata pakkumist lähemalt SIIT.

Ühise eesmärgiga üritusele

Koostöö tuleb seiklustega. Üks parimaid võimalusi sõpruse koostöö proovile panna on orienteerumispäevakul osalemine. Minge proovige üheskoos kaarti lugeda ning panna päkad välkuma. Orienteerumises pole esmatähtis kiirus, vaid õige arusaam punktidest ja eesmärgist.

Iganädalase võistluse kodukohast leiad SIIT.

Suvised maratonid. Ratastel või jala – maraton on alati pikk, aga treenides ei ole see ehk nii raske, kui tundub. Ostke pilet maratonile ette, tehke üheskoos kava treenimiseks, hoidke tervisel silm peal ning saage maratoni läbimisega üks suur linnuke kirja.

Suvised võistlused Tartu Maratonist Linnajooksudeni välja leiad SIIT.

Värske õhk teeb terveks! Matkake Eestimaa looduses! Meie metsades matkagruppidega liikudes on võimalik avastada aastatuhandeid varjus olnud paiku ning näha kodukanti lähemalt kui kunagi varem.

Vaata matkasid SIIT.

Midagi uut mõlemale

Roni tippu ehk bouldering. Järjest enam populaarsust koguv ronimine siseruumidesse ehitatud “mägedel” annab uskumatu füüsise ning arendab tiimitööd. Võta sõber kaasa ning proovige jõuda nii kõrgele kui suudate. 

Ronimistreeningud leiate SIIT

Salsa, bachata, flamenko. Tantsukursuseid ei tasu karta – kõik on kusagilt alustanud. Sõbraga on ehk lihtsamgi ette võtta tee, et leida oma rütmid ning puusad lahti tantsida. Stiile on palju ning proovimist ei tasu karta. Küll leiad juba varsti omale sobivaima.

Tantsukursused leiad SIIT.

Kingi tervist, et sõprust jaguks kauaks

Stebby kinkekaardiga avad sõbrale ukse rohkem kui 7000 heaoluteenusele, millega üle Eesti või isegi kodus oma enesetunnet parandada ja võita tervislikke plusspunkte.

Stebby kinkekaardi raha ei kao Stebby kontolt ning seda ei pea korraga ära kulutama. Tehke sellest kasvõi ühine terviseaasta rahakott, millega panustate vaid üheskoos tervisesse.

Soeta Stebby kinkekaart SIIT või loe sellest lähemalt SIIT

Vaata kõiki Stebby 7000 heaoluvõimalust SIIT.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.