Hea nõuanne

Nädalavahetusel saab Viljandimaal pöörduda meestebussi uroloogi vastuvõtule

Meestebuss on juba viies mobiilne kabinet, mille Viljandi Haigla on käivitanud.Foto: Viljandi Haigla

Rubriiki toetab

Meestebuss peatub sel nädalavahetusel Viljandimaal – uroloog dr Teesi Sepp ootab mehi tervisekontrolli laupäeval, 14. mail Viljandis vabaduse platsil ning pühapäeval, 15. mail Suure-Jaani tervisekoja juures. 

Mobiilse diagnoosikabineti vastuvõtule võib pöörduda nii konkreetse kuse- ja suguteede vaevusega kui ka profülaktiliseks kontrolliks. Regulaarne kontroll võimaldab varakult avastada nii healoomulisi kui ka onkoloogilisi probleeme. Varajane avastamine aitab kaasa ravi kergemale kulule ning tervise kiiremale taastumisele.

Diagnoosikabinetis on ultraheliaparaat eesnäärme uuringuteks, kehaanalüsaator, millega saab mõõta kaalu, pikkust, lihasmassi, rasvaprotsenti, bioloogilist vanust ning muid spetsiifilisi näitajaid. 

Uroloogi vastuvõtuks on vajalik saatekiri perearstilt, saatekirjata on võimalus pöörduda tasulisele vastuvõtule. Kindlasti vajab vastuvõtuaeg eelnevat broneerimist Viljandi haigla registratuuri tel 434 3001 või digiregistratuuris.

Viljandi haigla ja vähiliidu koostöös käivitunud mobiilne diagnostikakabinet on kodumaakonnas peatunud seni Viljandis, Suure-Jaanis, Abja-Paluojas ja Karksi-Nuias. Meestebussis vastuvõtte tegevate uroloogide dr Teesi Sepa ja dr Aleksandra Rautio kinnitusel on vastuvõtud osutunud väga populaarseteks. 

Järgmine võimalus meestebussis uroloogi vastuvõtule pöörduda on 4. juunil Abja-Paluojas.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.