Renoveeritud Magdaleena tervisemajas toimuvad nüüd ka naistearstide ja ämmaemandate vastuvõtud

Magdaleena tervisemaja naistekliinik asub Pärnu mnt 104 I korrusel.Foto: Ida-Tallinna Keskhaigla

Ida-Tallinna Keskhaigla naistekliinik alustas Magdaleena tervisemajas naistearstide ja ämmaemandate vastuvõtte. Lisaks töötab Magdaleena tervisemajas noorte nõustamise kabinet.

„Meil on hea meel pakkuda Magdaleena tervisemajas laia valikut ämmaemanda teenuseid, mis on mõeldud noortele ja ka küpses eas naistele, kes käivad emakakaelavähi sõeluuringul ja rinnatervise kabineti vastuvõttudel. Meie kogenud ämmaemandate juurde saab pöörduda nii raseduse jälgimiseks kui ka sünnitusjärgseks kontrolliks ning rinnaga toitmise nõustamiseks,“ loetles uutes ruumides pakutavaid teenuseid naistekliiniku emadusnõuandla ämmaemandusjuht Silja Staalfeldt-Rahumägi.

„Tänapäeval on ämmaemand naistele ja peredele nõuandjaks ja kaasteeliseks terve elukaare jooksul. Meie ämmaemandate poole võib pöörduda pereplaneerimise ja rasestumisvastaste vahendite kasutamise alustamise ja jätkamise küsimustega, aga ka siis, kui pereloomise plaane enam pole ning niinimetatud naiste asjad vajavad lihtsalt ülevaatamist,“ lisas naistekliiniku ämmaemandusjuht Vivian Arusaar.

ITK teenused Magdaleena tervisemaja naistekliinikus:

  1. Raseduse planeerimise nõustamine
  2. Raseduse jälgimine
  3. Imetamise nõustamine
  4. Sünnitusjärgne nõustamine
  5. Rinnatervise kabinet
  6. Sõeluuringud
  7. Noorte seksuaaltervise alane nõustamine (kuni 26-aastastele)

Samal ajal jätkab ITK naistekliinik tegevust ka oma traditsioonilistes kohtades Ravi tänava naistekliinikus ja sünnitusmajas ning Tõnismäe polikliinikus.

Magdaleena Tervisemajas võtavad patsiente vastu eri valdkondade spetsialistid, kes teevad omavahel koostööd, et tagada parim tervishoiuteenus. Kui tekib vajadus edasisuunamiseks teise arsti juurde või mõnele protseduurile ITK Ravi tänava sünnitusmajja ja naistekliinikusse, siis Magdaleena tervisemaja patsiendid ei pea ise endale uut aega otsima, vaid arst või ämmaemand saab aja broneerida koheselt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.